Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisfiam (2,5éves) kutyát...

Kisfiam (2,5éves) kutyát szeretne. Milyen fajtát ajánlanátok? Kistestű kutyában gondolkodunk.

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 15:31
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm utána olvasok :)
2018. febr. 6. 16:00
 12/35 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező a trágár kommentedet a moderátor figyelmébe ajánlottam! Csak segíteni akartam!
2018. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
nem a kisgyerekednek nem valo a kutya, hanem neked. ameddig nem irtad meg azt a gyalazatos " remelem elpusztul a kutyad" ill " remelem meddo vagy" kommentet, addig meg ajanlani is akartam valamit, de igy mar latszik hogy mekkora egy senkihazi elvakult pcsa vagy.
2018. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem az ilyen embereket..., most szívesen használnék egy csúnya szót, de NEM teszem,mert én nem vagyok olyan, mint a kérdező!
2018. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
45%
Te kis hamis... Te kis huncut! Előtte itt írogattad, hogy haljon meg a lárvája, stb. Arra írta amit írt, csak mind letíltották.
2018. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%
Bichonok, közép uszkár jó választás lehet kisgyerek mellé is, ha mind a gyermek, mind a kutya nevelve van arra, hogy mit szabad egymással tenniük és mit nem.
2018. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora gyereknek nem kell kutya. Hal maximum, de azt is ti etetnétek. Nem jó a kutyának az, hogy nyúzza fél órát a gyerek, aztán kap egy kis maradékot, alszik egy órát, majd nyúzza tovább a gyerek. Akkor vegyetek kutyát, ha:

-ti akarjátok

-tudtok róla gondoskodni

-nem kerti dísz lesz (0-24-ben kint van, akár mínuszban is)

-lesz időtök kutyasuliba járni vagy magatok megnevelni

-rendes tápot tudtok adni neki, pl taste of the wild, nem pedigreet, darlingot és társait

-rendesen le van fárasztva

-ivartalanítva lesz, hogy még véletlenül se legyenek meglepetés almok

-számoltok azzal, hogy jó esetben 15 évre vállaltok felelősséget

-nem azt mondom, hogy a kutya a gyerek előtt legyen (bár nekem az lenne, nincs gyerekem, bár ha lenne akkor is :D), de ne az legyen hogy ki van zárva a kutya, mert dezsőke fél tőle

Én 3-4 éves voltam az első családi kutyánál, ő bichon havanase volt. Nem nyúztam soha, szóval nem tudom, mennyire bírja a dögönyözést.

2018. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%

Itt nézzetek szét, nagyon sok kutyust lehet találni: :)

[link]

2018. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
*De olyat válasszatok, ami nektek tetszik, hiszen úgyis nektek kell majd róla gondoskodni. :)
2018. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
42%
Röhejes tud lenni ez az oldal. Monomániás 16 évesek bizonygatják a felsőbbrendűségüket maguk előtt ugyanazokat a hülyeségeket ismételgetve. Szerintem bárkinek, aki nem nyálcsorgató idióta, világos, hogy egy 2,5 éves gyerek nem tud ellátni egy állatot, de az ember mindig ugyanebbe az unalomig ismételgetett hülyeségbe botlik. Onnan lehet tudni, hogy valaki debil, hogy egyszer olvasta ezt a dolgot mondjuk tízéves gyerekkel (ahol releváns) és azóta ha benne van a kérdésben, hogy gyerek, akkor visszaböfögi, mint valami rossz automata :) Ha figyeltek, még csak nem is úgy tette fel a kérdést, hogy a gyereknek venne kutyát, csak leírta, hogy szeretne. Pont, hogy nem olyat, amit a gyerek akar, hanem ebben kérne segítséget, mert tapasztalatlan. Ezzel ugye semmi gond, de beindul rögtön a nagyokos-kommandó, hihetetlen.
2018. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!