Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót ajánlanát...

Milyen családi autót ajánlanátok 2millió ft-ig? Dízelben gondolkodunk. Ford esetleg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 11:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Opel is megbízható.
2010. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

1.6 TDCI Focus

1.7 diesel H-s Astra

Ha nem félsz a francia kocsiktól, akkor Renault Megane


Ezeket 4-5 éves korig meg tudod venni ezért az összegért.

2010. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Toyota Verso.
2010. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Igen, a Toyota Corolla Verso is jó választás lehet, de azokat ~7 évesen kapod meg ennyi pénzért.

Ha látsz 4-5 évesen, akkor az valószínű problémás.

2010. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Igen de nem csak a kor számít. Az a 7 éves Toyota van olyan jó mint egy 2 éves akármilyen ratyi márkájú kocsi.


Egyébként szerintem felesleges 5 évesnél fiatalabb autót venni. Gyorsan csökken az értéke stb..

Mi 1.5MFt-ért vettünk egy Toyota C. Versót, 8 éveset és tökéletes állapotban van. - Családi autónak

Az én kocsimat pedig 2 éve, 1.25MFt-ért vettem, ami egy akkor 8 éves még Japánban gyártott Mazda 323. Esküszöm ez a Mazda finomabban megy, mint egy mai újabb autó.

2010. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nekem diesek peugeot-om van.nagyon hálás autó,és az alkatrész is olcsó hozzá.16-éves még nem kellett hozzá nyúlni.az üzemanyag meg ingyen van,sofőr vagyok.
2010. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Opelban is gondolkodunk csak hát a keret szab határokat!!!Ezért gondoltunk a fordra ami még talán jó lenne és viszonylag jól föl van szerelve ennyiért.

Sajnos a japán autókra meg nincs pénzünk.:(:(

2010. szept. 27. 15:08
 8/28 anonim ***** válasza:
szerintem benzinessel jobban jársz mert Télen sok baj van a dízellel nagy fagyba.
2010. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

FFF

Most mondom senki nem vegye magára! nem azért irtam hogy mást idegesitsek vele!

Szerintem is jobban jársz egy japán kocsival de te tudod. Vagy ha más nem akkro egy németet vegyél.

2010. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Seat Alhambra

Pl: [link]

Seat Altea

Pl: [link]

2010. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!