Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisfiam (2,5éves) kutyát...

Kisfiam (2,5éves) kutyát szeretne. Milyen fajtát ajánlanátok? Kistestű kutyában gondolkodunk.

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 15:31
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
28-as azèrt remèlem ha a gyermeked ne adj Isten állatszőr allergiás lesz, ezen az elven nem kínzod majd èlete vègèig... 29-es ameddig nem tudod mi az, hogy kutyapelenka ne oszd az èszt, Google a barátod írd be, tajèkozódj. Nem bepelusozod a kutyát hanem egy 40x60-as nedvszívó lapot teszel a földre ès ezt nevezik kutyapelenkának. Ès mint ahogy fentebb is írtam, Kennelből van nem jófogasos zugszaporítótól, nem kockáztatnám, hogy a gyermekem bármit elkapjon tőle.
2018. febr. 20. 10:53
 32/35 anonim ***** válasza:
89%
Tudom mi a kutyapelenka. A kutya a lakás meghatározott pontjára ürít. Tehát NEM szobatiszta. Jelenleg azt tanítod neki, hogy a lakásban végezheti a szükségleteit. Ebből látszik, hogy nem értesz hozzá.
2018. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de elég nehezen akarom elhinni hogy jó élete lesz nálatok egy kutyának.
2018. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ez komoly nem lehet kibírni trágár kommentelés nélkül???

Ez már a második trágárságod kérdező!

2018. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem rosszindulatból, de tényleg NE használjatok pelenkát. Így sosem lesz szobatiszta. Csak megzavarodik, mert azt tanulja evvel, hogy a lakásban is szabad üríteni. És nem fogja megkülönböztetni a pelenkát és a szőnyeget, mindkettőn ugyanúgy elvégzi majd a dolgát. Én egyáltalán nem is tartom higiénikusnak, hogy a kutya a lakásban ürít, még ha pelenkára is. Én tuti félteném a kicsi gyerekemet ettől a légkörtől. Vigyétek le a kutyát 2-3 óránként, amíg szobatiszta nem lesz.
2018. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!