Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya befogadás előtt?...

Kiskutya befogadás előtt? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Már gondolkodom egy ideje,hogy kellene nekem egy kiskutya. Barátnőm kiskutyát kapott karácsonyra,ma meglátogattam és mostmár biztos, hogy szeretnék egy kicsikét. Falun élek, itt mindig van valahol alom, innen szeretnék befogadni.

Mire figyeljek amikor választok?

Barátnőmnek tacskó keveréke lett, iszonyatosan aranyos. Szaladt elém ahogy bementem a kapun mikor mentem is kikísért. Imádtam.



2018. febr. 6. 18:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze majd én fizetem más kutyájának az ivartalanítását. Kb minden utcában van egy kutya ami évente hoz le kölyköket. Itt a szomszédunkban is van kb minden tavasszal. Mindig beszökik a tacsijukhoz valami kutya, ha lesz alom tőlük hozok el. Amúgy mivel nem pénzért adja a kutyát kb senki és a kutyát fialtatni nem bűn ezért nem tehet semmi a jegyző.
2018. febr. 7. 12:14
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, csak neked legyen ingyen kutya és minden mást lesz****rsz? Mondjuk hogy a kutyád anyja agyon van elletve, egész élete másból sem áll minthogy felcsinálják? Miért nem ezzel kezded?

Na, pont az ilyen embereknek nem való kutya!

2018. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen nekem kell megmentenem az összes kutyát a faluban, sőt a világon!
2018. febr. 7. 13:03
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megmentened senkit. Csak ne támogasd az állatkínzást. Ennyi.
2018. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!