Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kek szemu vagy egy albino...

Egy kek szemu vagy egy albino kutya is tud szeretetteljes es huseges lenni? Elvileg emberbe nem de kutyaba se? Alinek van volt ilyEn kutyaja legyen szivea ossza meg a tapasztalatait

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 05:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocs az irashibak miatt de valamilyen hiba folytan a telom nem mutatja a szovegem leg aljat amit irok es nem latom igy ha melle utok
2018. febr. 7. 05:25
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülyeség.
2018. febr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Miféle ostobaság ez már megint? A saját egyszerű fejedben született? Vagy hallottad valami alulművelt embertől?
2018. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Embernél még csak csak lehet valami visszahatás a személyiségre, hogy pl. jobb külső adottságokkal rendelkezik (mit tudom én: magasabb), ezáltal nagyképűbbé válik, mert megengedheti magának. De könyörgöm, egy állat tisztában sincs a saját kinézetével... jó ha egy majomnak betanítják, mi az, hogy tükör. Na és ha betanítják? Biztos nem fog lelki problémát okozni neki, hogy az ő segge kék, miközben a többié piros.
2018. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ígérd meg, hogy te soha nem fogsz kutyát tartani!
2018. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Akiben ilyen kérdés megfogan, ahhoz egy kutya sem tud szeretetteljes és hűséges lenni.

A kutyák nem hülyék.

2018. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hat aki nem ismeri a genetikat az mondhat ilyet de ez igy van egy amerikai oldalon olvastam hogy minel tobb a melanin szin anyag a testben annal dusabb az erzelem vilag. Senkit nem akartam meg serteni de
2018. febr. 7. 10:24
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez igy van :);))
2018. febr. 7. 10:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvasgass amerikai oldalakat, mert csak elhülyülsz tőlük!

Ha ez jelent valamit nekem a hófehér, kék szemű macskám a legkedvesebb a 3 közül, levakarhatatlan, most is alig tudok írni, mert félig a kezeimen fekszik és olyan hangosan dorombol, hogy az már csendháborítás.

Még a vécére is elkísér és az ajtóban vár, ha csak a szemetet viszem is ki.

Pedig ez "csak" egy macska.

2018. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

#7

Gondolom valami "érzelemgazdag" néger írta ezt a nagyon tudományos cikket!:D

2018. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!