Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gyors segítségre lenne...

Nagyon gyors segítségre lenne szükségem a kutyámmal kapcsolatban. Valaki?

Figyelt kérdés
Soha nem csinálta ezt a kutyám de most 2 napja néha rá jön ilyen csuklásnak mondható tünet vagy nem is tudom hogy írjam le A torkát megfogtam (de nem nyomtam rá a kezem vagy vmi és érzem mikor olyan mintha "csuklana" hogy mindig akkor valami kis gomb szeru keletkezik neki es vissza megy (lehet a levegotol) es hanya magat ossze fele mi lehet ez?

2018. febr. 6. 21:56
 1/2 anonim válasza:
81%
Orvosra esetleg nem gondoltál? Lehet, hogy nem vészes, lehet, hogy súlyos. Ezt innen senki nem tudja neked megmondani. Az orvos viszont megvizsgálja és az állapotának függvényében cselekszik.
2018. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Tehát 2 napja baja van a kutyádnak és tőlünk meg sürgős segítséget kérsz ??? WTF???


Állatorvos!!!

2018. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!