Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyát először viszem...

Shofia kérdése:

Ha a kutyát először viszem fel a buszra, és ijedtében bepisil, mi a terndő?

Figyelt kérdés
Kártérítést kell fizetni? Valahogy feltakarítani? Me a legmegfelelőbb módja az ilyen ügyek rendezésére? Meg tudnak miatta büntetni?

2018. febr. 7. 23:30
 1/10 anonim válasza:
39%
ez megtörtént vagy párázol csak?
2018. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Jobb lenne este, végállomáson először megnézni a reakcióját.

Nálam pl mindig van egy rakat papír kéztörlő. Egyszer behányt a kutya a buszra fűevés után. Kéztörlő elő-feltöről-zacsiba berak.

2018. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Minimum, hogy feltakaritod.
2018. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

A pisit nem igazán tudom hogy lehetne feltakaritani hisz szétfolyik és ha fel is törlöd pzsvel olyan szag lesz

Viszont nem tudom bkv de a volánnál a buszsofőrnek kell takaritani a buszt ami álltalában abbol all hogy műszak végén felseper/felmos tehát oké illendő feltakaritanod de a végleges nyom eltüntetés ami a felmosás az a sofőr feladata.

2018. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém élete első 2 utazásán behányt. Szerencsére volt nálam sok zsebkendő, így gyorsan felszedtem ahogy tudtam. Akkor egy életre megtanultam, hogy utazás előtt nem etetünk :DDD
2018. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Kutyát addig nem viszünk buszra, ameddig nem szobatiszta! Te sem örülnél, ha a járművedbe egy vadidegen beszállna a kutyájával és összepisilné az autót.
2018. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én azt csináltam a kutyámmal, hogy a végállomáson benn állt egy üres busz, és odamentem a sofőrhöz, és kedvesen megkértem (TÉNYLEG kedvesen és udvariasan), hogy párszor hadd szálljak fel-le a kutyával, és hadd menjek végig a buszon, ilyesmi. Így a kutyának a környezet nem volt idegen, amikor "élesben" buszoztunk, és igazából meg sem ijedt.

Ezen kívül van neki egy ilyen csomózott kötele, amit nagyon szeret. Felvittem a buszra a kutyát már élesben, lefektettem, és odaadtam neki a kötelet. Nem érdekelte, hogy a buszon van, csak az, hogy itt van Kötélke :)

Két dolog: 1. nem a legnagyobb csúcsban buszoztunk először, hanem vasárnap reggel, kevesen voltak a buszon, 2. Kötélkével csak különleges alkalmakkor lehet játszani, ha valamivel kiérdemelte...

2018. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Találgatod, vagy megtörtént?

.

Ha csak találgatsz, akkor mi az alapja?

Ha megtörtént, már tudod a következményt.

2018. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, lehagytam:

ha ilyen szerinted előfordulhat, tudsz-e arról, hogy a kutyapelust már feltalálták és forgalmazzák?

2018. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Ne vidd fel a buszra
2018. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!