Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis yorki kan kutyusunk 3,5...

Béluskaah kérdése:

Kis yorki kan kutyusunk 3,5 hónapos és napi 2-3 alkalommal "szexel" plüss kutyájával, ez egészséges?

Figyelt kérdés
Fel áll a fütyköse is, nehezen húzza vissza Egészséges ez egy 3,5 hónapos kutyusnál? Illetve ha ivartalanítjuk amit 6-8 hónapos korban lehet kb. megszűnik ez az állandó "éhsége" ?

2018. febr. 11. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nőstény kutyáknál is előfordul, saját kutyám ivartalanítás után ritkábban csinálta és már végleg abba hagyta.
2018. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Én kutyám 12 hetes lesz, 9 hetesen hoztuk el,már aznap a husky plüss kutyáját "dugta" :'D Ő is kb naponta szokta de fél percig kb. Neki nem áll fel.. legalábbis nem láttam..
2018. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd neki, ez több szempontból sem egészséges! Lehet vicces, de ez nem szabad engedni. Vedd el tőle a plüsst és szólj rá, hogy nem szabad!
2018. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ez nem egészséges. 3,5 hónapos és már most sem tudod nevelni?
2018. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. febr. 11. 21:22
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyám is csinálta egy évesen kb. Nem engedtem neki, irtózatosan leszidtam és elvettem a játékot. Nem próbálkozott ezzel többet. Tudom, van aki szerint cuki, engem iszonyatosan idegesít ha ezt csinálja egy kutya.
2018. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánk is ezt csinálta ennyi idősen. Rászóltunk, abbahagyta, de újra kezdte. 5 hónaposan lett ivartalanítva. Nála teljesen megszűnt ez a viselkedés.

Szerintem se engedd neki és ivartalaníttasd.

A mi orvosunk az ivarérés előtti műtétet javasolja szinte minden esetben, szóval nem muszáj megvárni a 6-8 hónapos kort. De kérd ki az orvos véleményét, beszéljétek meg, hogy szerinte mikor érdemes megműteni.

2018. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Sok ember értetlenül áll az előtt, ha a kutyája a lábán, vagy esetleg egy tárgyon párzó mozdulatot végez. Sokszor az is nagyon furcsa az embereknek, ha esetleg egy kan kutya egy szintén kan kutyán végez ilyen mozdulatot.


Nos, a párzó mozdulat kétféle okból eredhet: az egyik gondolom magától értetődő, így szaporodnak a kutyák egymással. A másik pedig abszolút nem köthető össze a szexuális részével.


Ha a kutya párzó mozdulatot végez valamin, azzal azt szeretné üzenni, hogy az a dolog a rangsorban alatta áll. Ez a dolog lehet egy másik kutya, egy tárgy, vagy esetleg te magad.


Ha egy másik kutyával csinálja, abba ne szólj bele. Ezt lerendezik egymás között. Bár, ha az a kutya hagyja, akkor már rendezve van a dolog, hiszen egy dominánsabb kutya biztosan nem engedné. Emiatt lehetnek kisebb összekapások, de ezek sosem jelentenek nagyobb veszélyt.


Viszont, ha veled csinálja, akkor sose engedd, lökd le magadról! Ha egy tárggyal csinálja melletted, akkor se engedd! Figyelem, ez a dolog már kölyökkorban is előjöhet, jobb már akkor lerendezni. Ilyenkor használd a Nem! vagy a Fúj! tiltószavat és előbb-utóbb rájön, hogy nem szabad.

2018. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Az állatok - pár kivétellel, például mi - nem élvezetből szexelnek.


Amit a kutyád csinál, ráadásul előtted, az a dominancia jele. Egy falkában csak az alfának van joga párosodni, és ezzel azt mondja, hogy ő a főnök.


Tiltsd!

2018. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

OFF az utolsónak:

Nemrég olvastam amúgy a barfshop oldalán, hogy a farkas falkában a vezér nősténnyel nem csak az alfahím párosodhat, hanem bármelyik másik hím is...

2018. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!