Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kocsiban (box nélkül)...

Akik kocsiban (box nélkül) szállítják a kutyájukat, hogyan takarítják?

Figyelt kérdés
Az előző autóm olyan öreg volt, hogy tudtam, hogy én vagyok az utolsó tulaja, ezért sosem aggódtam emiatt. viszont a mostani már lehet, hogy egyszer eladásra kerül. Viszont a kutyaszőr kiirthatatlanul, mindenütt benne van. Hiába teszek alá pokrócot, a szőr az száll, és minden szövetbe belefúródik. Rendszeresen kefélem a kutyát, de ez még így kevés. Nincs valami tök jó tippetek arra, hogy mivel takarítsam, vagy hogy előzzem meg a szőrösödést?
2010. jún. 7. 17:42
 1/10 Akiteki ***** válasza:

Ilyen tipp nekem is jól jönne.

Csak a csomagtartóban utaztak a kutyák a kombiban, mégis csupa szőr volt minden. Gondoltam, hogy ha egyszer lesz új autóm, az egészet lefóliázom olyannal, mint a szobafestéskor szoktuk leteríteni a bútorokat.

2010. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én szörösen adtam el .. a kereskedésben 2 napig takaritották .. szerintem az összes felmenüm megemlegették

a mostaniban meg porszivozok .. mondjuk meg se látszik :D

2010. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:

Nekem ellopták a kocsimat.

Kérdezték a rendőrségen:

- Különös ismertetőjele?

- Nagyon szőrös!

2010. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha műanyag boxban szállítod, kisebb a szőr mennyisége valamivel a kocsiban
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet kapni direkt a hátsó ülésre való "takarót" gyöngyvászonból van, és a 2 első és 2 hátsó fejtámlára kell ráakasztani.

Nekem bevállt.nem 100% de a kosz és a szőr nagyon nagy részét megfogja.

Asszem a freshnapsban vettem 2-3e volt.

2010. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy a kérdésre is válaszoljak, porszívó után az ikeában kapható ragacsos tekercs nem tudom a nevét olyasmi mint a mágikus henger volt anno, csak ragacsos papir van rajta:)
2010. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Vagy a széles cellux. Én azzal szoktam. Igaz, gyorsan fogy, de nagyon hatásos.
2010. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tekercs semmit nem ér, a porszívóhoz vettem bársony fejet vagy mit, az egész jó, de azért sajnos közel sem tökéletes. Így is zsőrös, csak tisztábbnak látszik :) A fólián már én is gondolkodtam, vagy valami műanyag üléshuzaton, de a földön is szőnyeg van, azt meg nem tudom hogyan védeni... De az megnyugtató, hogy egy autószalonban kitakarítják :)
2010. jún. 7. 22:19
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Vannak olyan kézi autómosók, ahol belül gőzborotvával takarítják a kocsit. Kicsit drága, meg szidni fognak, mint a bokrot a sok szőr miatt. :)))
2010. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az ülésvédő amit én vettem a 4 fejtámlára akasztva az ülések közét is takarja. a szőnyeg nem lesz szőrös.
2010. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!