Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz így a kutyusomnak?

Jó lesz így a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, ahol van egy keverék kutyusok, 9 èves, nagyon aktív, egèszsèges. Kinti-benti kutyus, elèg makacs és mióta főiskolára jàrtam anyukàm elkènyeztette, úgyhogy kénye kedve szerint èldegèl.

Hàzfelújítàst tervezünk tavasszal, teljes szigetelés, burkolat csere stb, kb fél évet vesz igénybe, addig üres lesz a ház, mi pedig egy kis garzonban fogunk addig albérletben lakni. A kutyust smelyik ismerősünk nem vállalja, kutya panzió nincs a környékünkön. Minden nap megszakad a szívem de anyu azt javasolta, maradjon a kutyus a saját környezetében, lesz meleg hàzikója az udvaron, minden nap megyünk, megértjük, sètàlunk egy nagyot. Szerintetek ez így kivitelezhető?


2018. febr. 14. 08:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen teszem, de már mindenkit vègigkèrdeztünk és semmi más lehetőség nincs, már azt is mondták hogy engedjük szabadjára vagy tegyük be menhelyre....amiket sose tennènk :( kètsègbe vagyok esve, nem tudom ennèl jobbat hogy tehetnènk, minthogy ott marad a sajàt megszokott kertjében ès sokat leszünk vele
2018. febr. 14. 16:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, szerintem így minden szükséglete ki lesz elégítve. Rengeteg kutyával még ennyit sem foglalkoznak, mint amennyit ti így is fogtok. Esetleg éjszakára lehet egy biztonságos kennelbe zárni (írták itt, hogy baja eshet éjszaka - ennek elkerülése végett).

Nem lesz baja.

2018. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!