Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatkínzásnak számít, ha...

Az állatkínzásnak számít, ha a kutya este és éjjel nem kap vizet, hogy ne tudjon bepisálni a házban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 10:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

Alapvető dolog, hogy a kutya előtt mindig legyen friss víz! Nyilván a kedves gazdi sem örülne ha éjjel felébred mert épp szomjas, és nem ihat, mert máskülönben reggelre "bepisál".


Egy kutya felelősség. Szobatisztaságra kell nevelni, és akkor nem kell előle elvenni a vizet. Este, majd reggel sétálni kell vinni, hogy legyen lehetősége elvégezni a dolgát.

Ha valaki sz*rik bele a dolgokba akkor az nem a kutya hibája, hanem a gazdájáé.

2018. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kölyökkutya van nálunk (néha ideiglenesen befogadunk), meg míg a sajátunk kölyökként nem volt szobatiszta, én is ezt csináltam.

Este 10-11 körül még pisil, reggel 7-kor szintén.

Séta után evés, majd iszik, aztán veszem el tőle.

Semmi baja nem lesz, ha 8-9 órát nem iszik, úgyis végigalussza az éjszakát.

A felnőtt kutyám előtt mindig ott a víz, éjszaka szinte soha nem iszik, alszik reggelig.

2018. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kínzásnak nem nevezném, de nem ez a legjobb megoldás. Nekünk benti kutyánk van, mindig van előtte víz. Nem szokott bepisilni, mert szobatiszta. Ha a sétákon kívül kell kimennie akkor mindig jelzi és kiviszem. (Ha meg úgyse kell neki víz, mert alszik akkor meg nem mindegy, hogy van e előtte? Hiszen úgyis alszik, nem?)
2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

Nagymamámnak van egy szobakutyája. Minden este lefekvés előtt kiviszi pisilni.


Víz pedig mindig a rendelkezésére áll.

2018. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Pont úgy csinálod, ahogy tanítottam! Szép volt, tanítvány.
2018. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lefekvés előtt isznak, aztán nincs éjszaka járkálás, a helyükön vannak reggelik. Akkor séta előtt persze megint isznak. Napközben amikor akarnak.


Ha éjjel nem isznak, semmi bajuk sem lesz. Ez nagyon nem állatkínzás... Én is lefekszem, előtte iszok, aztán már csak reggel ébredés után.


A farkasok előtt sem volt nonstop ivóvíz.

2018. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
most voltam kint az enyémekkel, elvégezték a dolgukat, ittak. Éjszakára nincs előttük, aludjanak. Reggel 6-kor kelünk, akkor mennek ki inni. Semmi bajuk nem lesz.
2018. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
de ez az állat olyan, hogy egyből rohan a zuhany alá a tálcán megmaradt vizet nyalni
2018. febr. 16. 08:59
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen előtte mindig víz.
2018. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

mindig kell hogy legyen előtte víz, ez alap;

tápos kutya meg főleg nagyon akar inni evés után

amúgy meg bármi történhet, félrenyel, köhög, netán hány, ilyenkor pedig fontos hogy rögtön tudjon inni

2018. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!