Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat az ugatásról?

Figyelt kérdés
van egy 9 éves ivartalanított szuka kutyusom. sajnos nem bírom leszoktatni az ugatásról. jutalomfalatként először sonkát próbáltam apróra vágva de nem kellett neki. lefoglalta az ugatás. próbáltam figyelmen kívül hagyni az ugatását de ez sem jött be. kicsi kora óta próbáltam leszoktatni. kutyaiskolaba is jarattam. hogyan próbáljam leszoktatni? ha meglátja a pórázát akkor még vége, szinte visít, már megsüketülök tőle. addig nem teszem rá sosem amíg be nem kussol. ha végre befejezi és lenyugszik akkor megdícsérem. még néha sétálás közben is ugat. valaki tudna segíteni? van még egy szuka kutyusom, az anyukája, ő 12 éves. lehet hogy féltékeny rá, nem tudom. ha külön vannak is bolond. a 12 éves teljesen ellentéte, nagyon kiegyensúlyozott, nyugodt.

2018. febr. 15. 16:22
 1/1 Szabi7899182 válasza:
Szerencsétlen kutya hagy ugráljon ha már 9 éves. Az valószínűleg azt jelenti hogy, örül ahol van! Hagy élje ki magát!
2018. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!