Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lett a szukám, a...

Vemhes lett a szukám, a fiától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzett hogy van 2 kiskutyám.

Csak 2 hét mulva tudja az orvos fogadni ivartalanításra és tudom nagy felelőtlenség de csak egy 2 percre voltak együtt és megtörtént... mi lesz ha a szuka vemhes lett???????

Annyira rosszul érzem magam ! Tudom hogy az én hibám !


2018. febr. 18. 11:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kisfajta kutyám
2018. febr. 18. 11:03
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Szégyelljék magukat! 30 éve ilyen még nem volt, akkor még tudták mi az erkölcs, de ez a sok nyugati akciófilm elvette az eszüket.
2018. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Vemhes kutyát is ivartalanítanak.
2018. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
ne izgulj vemhesen is ehet ivartalanítani. Ezért lehet hogy megköveznek, de a világunknak nincs szüksége még egy kupac kiskutyára, főleg ilyen párosításból.
2018. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát bejelentkezel ivartalanításra

2 hét múlva megcsinálja a doki.

2018. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Vemhesen ivartalaníttasd. Minél hamarabb, annál jobb, de a kiskutyákra nézve egyáltalán nem kegyetlenség, főleg ha korai szakaszban vannak.

Egy emberi abortusz kegyetlenebb, mint a kutya vemhesen való ivartalanítása.

2018. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ivartalanítás, mindkét kutyánál.

Kegyetlen és iszonyatos dolog a vemhesen történő ivartalanítás, de ha bamba voltál és megtörtént a dolog, nincs más választásod. Anya-fia párosítás, így alapból rosszul indul a dolog. Ha esetleg mégis megtartod a kicsiket, mert véletlenül nem terhelten születtek (a későbbi betegségekről tekintsünk el), hogyan számolsz el magaddal, ha rossz helyre kerülnek, valamelyik menhelyen meglátod a képét, vagy odajön hozzád az utcán csontsoványan, össze-vissza verve, lelkileg meggyötörve?

Irány az állatorvos. Nincs más mód.

Sajnálom.

2018. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Dehogy kegyetlen és iszonyatos dolog. :)


A műtét előtt az anyat elaltatják. Ez az altatószer bejüt a kicsik szervezetébe, nekik pedig elég adag ahhoz, hogy szépen elaludjanak, tehát kvázi eutanázia. Nem éreznek belőle semmit, az állatorvos pedig így emeli ki őket a méhhel együtt.


Megint hozom az emberi példámat. Sajnos suliban levetítettek nekünk egy videót az abortuszról. Na, az kegyetlen... Az anya max érzéstelenítőt kap, de azt sem biztos, felnyúlnak hüvelyen keresztül a méhbe, csipeszekkel szétszaggatják az embriót, majd kihúzzák a darabjait. Szörnyű!


Ehhez képest a vemhesen ivartalanítás semmi!

2018. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ivartalanítsd vemhesen, különben nagyon beteges utódok fognak születni.
2018. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Én jobban kiakadok egy kutya vemhesen történő ivartalanításán, mint egy emberi abortuszon. :) Láttam én is abortuszt, nem hatott meg különösen. Egy embrió, amikor kiveszik (ugye max 12 hetesen) nem nagyobb egy borsószemnél. Viszont a kutyát akár a vemhesség utolsó hetében is kipakolja az állatorvos, amikor már a kicsiknek teljesen kutyaformája van, tökéletesen fejlettek.

Jobban érdekelnek a kutyák, mint az emberek, ez van.

2018. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!