Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bishon vattakutyus vagy Yorki?

Bishon vattakutyus vagy Yorki?

Figyelt kérdés
Milyen kistestű alacsony energiaszintű kutyust ajánlanátok? Bishon-on és Yorkin is gondolkozom
2018. febr. 22. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Bishon vattakutyus"


Ilyen fajta nem létezik ha szeretnél egy fajtát kérlek jobban nézz utána.


Bichon Havanese

Bichon Bolognese

Bichon Frise

Máltai selyemkutya

Cotton de tulér


ezek a fajták a bichon családba tartoznak,tehát nem tudjuk pontosan melyik fajtára gondoltál.


Kistestűek közül egy sem alacsony energia színtű eléggé pörgősek,nem annyira mint egy német juhász vagy border collie,de pörögnek.


Én havanese-m( 7 éves) 1,5 óra labdázás után döglik ki, de 1-2 óra alvás után újra lehetne vele 1,5 órát labdázni.



Minden kutyának ha panelban laksz 3 séta kell naponta amiből 1 séta legalább 1-2 órásnak kell lennie,ahol lefáradhat.

Ha kertes házban laksz akkor napi 1 séta plusz játék a kertben köztes időben amire szüksége van.


Ha mi nem fárasztjuk le a havánkat,akkor tönkre tesz dolgokat,általában szét rág vmit ilyenkor,járkál és minden neszre ugat.


Yorki meg terrier és terrierek pörgősek.


Inkább az a kérdés,te mennyi időt szánsz a kutyára naponta?

Ha ilyen napi 3x 10 percre akarod levinni,akkor felejts el bármilyen fajtát.

2018. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Cotton de tulér-ra mondják a vattakutyust de mindegy

Van jelenleg egy csivim, de szegénykémet el kell altatni :( szeretnék majd a közrl jövőben kutyust, én ha kell órákat sétáltatom őket.

Nem azért ìrtam hogy alacsony energiaszintűt szeretnék mert egy lusta nem törődöm szar vagyok. Hanem mert nekem az tetszik.

2018. febr. 24. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!