Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben mikor viszitek...

Ilyen melegben mikor viszitek a kutyáitokat sétálni?

Figyelt kérdés
Inkább kertben tartott kutyára lennék kiváncsi de mindenki irhat.
2010. jún. 8. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kertben van , valamikor látom hogy nagyon fáradt (nehezen viseli a meleget) és lusta , akkor inkább nem viszem sétálni.De tavaly nyáron én ált. 8óra fél9 felé vittem el sétálni , mert akkor már nem süt a nap de még bőven világosvan.
2010. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én reggel(8-10) és/vagy este(6-8) szoktam.
2010. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én panelban lakom, szinte megkönnyebbülés a séta szegénynek. A séta időpontja nem változik, csak annyiban, hogy délben (12:30) elvégzi a dolgát és megyünk fel (fekete bundájú a kutyám), a reggeli (4-5 óra) meg esti (6-7 óra)séták hosszabbak. Este meg a panel falak csak úgy ontják magukból a hőt! :-(
2010. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kertes házban lakom, de mi reggel és este. Anyám élettársa hajnalban kel, ő akkor leviszi. Én meg este 9 körül (de tegnap pl. 11kor). Francia bulldogom van, és nagyon nehezen viseli ezt az időt, napközben nem viszem ki, bár amúgy is fekszik olyankor most.
2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek mindegy, amúgyis a napra fekszenek mindig xD Nincs megszabva hogy mikor megyünk ki, minden nap máskor.
2010. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kertes ház és reggel 6.
2010. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is kertes házban élünk, és este 7-8 körül megyünk sétálni, akkor már nincs olyan hőség. Tavaly nyáron egyszer estére el kellett mennem itthonról, ezért 4 körül mentünk el, de szegénykémnek egy kínzás volt... Imád sétálni, mindig nagyon izgatott, de akkor füle farka lógott, alig kapott levegőt, vonszolta magát... Nem is tartott sokáig a séta, nagyon sajnáltam szegényt!!
2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Kertes ház: este 7 után. Még világos van, egy óra futkározás a mezőn.
2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Társashában lakom és este 8 után..,akkor már nincs az a nagy kánikula és vidáman rohangál!Vagy reggel 8 és 11 között...
2010. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kertes ház. Első séta reggel 7-8 között.

Második séta 13 órakor, akkor van az egy órás játék is.

Harmadik séta este 19 órakor.


Most a 13 órai sétát a kertben csináljuk, mert ha elfárad, vagy nem bírja a meleget, akkor befekszik az árnyékba, vagy iszik egy kis vizet, aztán újra játék. Amúgy benti kutya.

2010. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!