Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni a folyamatosan...

Szabo123457 kérdése:

Mit tudok tenni a folyamatosan ugató szomszédkutya ellen?

Figyelt kérdés
Állandóan ugat arra kelek eléggé sokszor hétköznap 2x hajnal 4-kor most meg reggel 7 kor ugatott fel.Nem tudom magamat kialudni és már nagyon idegesít,a szomszéd nem csinál semmit,ittas szokott lenni eléggé sokszor

2018. febr. 24. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A helyi jegyzőnél tegyél panaszt birtokháborítás miatt.
2018. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

2-es:Neked se ártana adni belőle!

Nem értem, hogy léteznek ilyen lények még, akik így hallgattatnának el egy állatot!

Ez felháborító!

Lassú szenvedéssel, belső vérzéssel pusztul el az állat a patkányméregtől.Szó szerint elvérzik befele.

Remélem kérdező az ilyen kegyetlen, embertelen módszereket nem fogod kipróbálni!Épp elég szenvedés szerencsétlen kutyának az alkoholista gazda, aki nem törődik vele, sőt még lehet enni se kap rendesen, mert kell a pénz italra.

Nekem is volt ilyen, 2 kutya szomszédban, közvetlenül házunk mellett ugattak, éjjel-nappal.Ugyanis idős gazdáik meghaltak, örökösök néha adtak nekik jó adag száraztápot és vizet, de házőrzésre ott tartották őket.

Míg a gazdáik éltek, nem ugattak, csak néha, de onnantól állandóan.De nekem nem az járt a fejemben, hogy kéne elhallgattatni őket!

Egy idő után megszoktam.

Én inkább sajnálatból odamentem hozzájuk gyakran, beszéltem hozzájuk, simogattam, és mindennap dobtam át nekik húst, mivel azt nem adtak nekik.Hamar megszerettek.Nyáron mikor nyitott ablaknál aludtunk és nagyon ugattak, felébredtem rá, odamentem az ablakhoz és kiszóltam nekik, hogy csendbe legyetek, menjetek el, hallgassatok el.Legtöbbször abbahagyták, mert ismertek már.

Amúgy azt ne várd, hogy kertben lakó kutya ne ugasson!

Van ugatósabb és kevésbé ugatós fajta.Mint ahogy van jólelkű ember és kegyetlen./lásd itt/.

Ilyen alapon minden kertes házban élő feljelentheti a szomszédot. Itt nálunk minden háznál van kutya, mind ugat, van ahol 2-3 is.Ez a dolguk. Nemcsak az embereké a világ, nekik is élni kell, ha már megvannak.

Bejelented: max.alkoholistát felszólítják.Ugyan mire? Hallgattassa el a kutyáját? És hogyan? Üljön mellé, hogy ne ugasson?Majd elhallgattatja, ahogy a kedves humánus 2.tenné.Akkor majd fogsz nyugodtan aludni, és boldog leszel.A lelkiismereted is nyugodt lesz?

Amúgy mit gondoltál, milyen ötleteket írnak majd ide?

2018. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

a jegyzőnél tehetsz bejelentést, de kb esélytelen h megoldódik a problémád.

welcome to Hungary!

2018. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Régebben megkértük hogy éjszakára zárja hátra a helyére de most már nem képes hátrazárni,megölni sem szeretném sehogyan!
2018. febr. 24. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan, költözz el.


Szuvás de amig a a kutytartás a béka sgge alatt van, neü várhatod el, hogy csend legyen.


Érdekes, Svájcban NEM ugat a kutya, a páromék két rottija sem, mert megnevelték. Ennyi a titok.

2018. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De otthon éeszrják, csak kiteszik a kertbe, a kutya meg persze unatkozik hát ugat éjjel-nappal.



Szomszédban is volt ilyen állat, kaukázusi ráadásul, még az sem volt opcio, hogy odamegyek és leülök hozzá.

2018. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, a kutyának NEM dolga hogy ugasson! Az a kutya ugat amelyik unatkozik és nincs lefárasztva, sem nevelve.
2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Baromi egyszerű éjjelre elhallgattatni egy kutyát: be kell engedni, ennyi. Ha a jegyző jól befenyítené a gazdát, mert komolyan venné a feladatát, akkor ez előbb-utóbb meg is történne.
2018. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

7-es: Nem dolga, rosszul fogalmaztam, de imádnak mindent megugatni.Amúgy most komolyan gondolod, hogy van idő rá úgy lefárasztani egy életvidám, pörgős kutyát, hogy egész éjjel kussoljon?

Egész nap dolgozol, gyerekeket nevelsz, háztartás, stb.mellett.Most majd jön az, ne tartson kutyát, aki...

Akkor alig lennének kutyák.Biztos kivétel vagy ez alól 7-es, jó neked hogy ennyi időd van.

Az én kutyámmal ha 1 órát mászkálok, utána labdázok, intenzíven játszok még 1 órát naponta, utána se nyugszik le.

A 101 kiskutya rajzfilm jól bemutatja az éjszakai ugatást!

2018. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"ne tartson kutyát, aki...

Akkor alig lennének kutyák."


Istenem, milyen boldog lennék!!!

2018. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!