Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni a folyamatosan...

Szabo123457 kérdése:

Mit tudok tenni a folyamatosan ugató szomszédkutya ellen?

Figyelt kérdés
Állandóan ugat arra kelek eléggé sokszor hétköznap 2x hajnal 4-kor most meg reggel 7 kor ugatott fel.Nem tudom magamat kialudni és már nagyon idegesít,a szomszéd nem csinál semmit,ittas szokott lenni eléggé sokszor

2018. febr. 24. 07:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10-es: Nagyon sajnállak, ha még nem volt részed kutyatartásban, szeretetben, ragaszkodásban, és sorolhatnám.

Kutya nélkül lehet élni,de nem érdemes, sok színt visz az életünkbe.

2018. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom van...Én is állatszerető ember vagyok,de van egy határ..Most próbálok valamit kitalálni a szomszéd kutyájára,mert tarthatatlan a helyzet..Az meg könnyen dumál,aki nincs ilyen helyzetben.Szokd meg,költözz el,vegyél füldugót..Egy jó nagy lóóóóó...azt..Nem azt vallom,hogy öljünk azonnal mindent,de egy rohadt kutya nem fogja több ember életét megkeseríteni..Ez van..A gazda nem oldja meg a problémát,majd akkor más..
2018. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szintúgy szólnék ehhez a sok kutyavédő szentekhez. A helyzet nálunk is hasonló. Éjjel nappal ugat, nem mellesleg az ablakom alatt. Nem tudsz vele mit csinálni. A gazdája aki egy nyugdíjas házaspár nagy ívben szarnak a kutyára. Etetik reggel azt jóvan... Igen is megmérgezném a dögöt ha nem védené ennyire a törvény őket. Szenvedjen a gazdika is kicsit
2018. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!