Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi idős kortól szokták a...

Menyi idős kortól szokták a yorkikat kozmetikáztatni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ez legyen a legnagyobb problémád..
2010. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

minek kozmetika?

leakarod nyírni a yorkiedat? akkor minek vettél?

kiakarod fésülni? hát kitudod és ha nem akármikor elviheted kozmetikushoz. leakarod vágatni a körmét? elviszed majd felnőtt korában kozmetikushoz de emigy tiszta felesleges pénzkidobás na m1. kis cofocskákat akarsz neki rakni??? bocs, de ezt nem értem.. mit akarsz vele kozmetikában?

2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ajj ne máár légyszii.. kicsit komolyabban.. mivel életembe nem ynírtam még kutyát fazonra,nyílán SZÜKSÉGEM LESZ KOZMETIKUSRA. A kérdésem az volt, mennyi idős korától érdemes vinni A SZŐRÉN FAZONRA NYIRATNI.Mivel a körmét énis letudom vágni.
2010. jún. 8. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Amikor már úgy érzed nem bírod kezelni.

Én nyírva szerettem csak télre szoktam hagyni megbundásodni, mikor jön a jó idő 2 havonta nyírás.

2010. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3 hónapos korban tehát már lehet neki vmi formát vágni?
2010. jún. 8. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát 3 honaposan még nincs nagy szőre majd ha talán nagyobb lesz. De a körmével ha nem tudod lenyírni akkor fog kelleni hordani kozmetikushoz mert a szobakutyának nem kopnak a körmei a betonon mint a kinti kutyának. Olyan 1 éve skora k♫8rül elvinném eligazításra talán.
2010. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
mi a yorkinket akkor vittük először, amikor már nagyon nagy volt a szőre. és meleg is volt, nem akartuk kínozni abban a nagy bundájában. ha még nagyon fiatal, akkor próbálj olyan kozmetikust keresni, aki megengedi h ott maradj vele.
2010. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igazából ő most 3 hónapos,de 3szor akkora bunda van rajta,mint a kutya mérete. Nagyon sajnálom szegényt,mert borzasztóan szenved a meleg miatt,éjjel alig tud aludni.Szeretnék segíteni rajta.
2010. jún. 15. 09:50
 9/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
0%

A nyírástól nem lesz kevésbé melege maximum előbb kap hőgutát.

Minek vettél ilyen kutyát,ha rögtön le akarod csupaszítani? Miért nem választottál rövid szőrű fajtát?

2010. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nagy a szőre, vidd el. Bár szerintem ilyen pici kutyát még csak ollóval fognak kiigazítani, géppel nem. Azt mindenképpen érdemes elkezdeni már nagyon fiatalon, hogy vidd el kozmetikushoz ilyen szoktató foglalkozásokra. Ezek 20 percesek általában, ismerkedik a kutyus a környezettel, az eszközökkel, játszanak ott vele, közben fésülgetik, így jó élményei lesznek és később majd jobban tűri.

A sok hülyével meg ne foglalkozz.

2010. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!