Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám nem...

Mit csináljak ha a kutyám nem hagyja abba a kakalast?

Figyelt kérdés
Gerincmutott kutya. Nem tud magától üríteni. De általában normális a széklete és magától kijon neki vagy kinyomom. Tegnap este óta viszont folyamatosan jön ki belőle ilyen nagyon nagyon apró adagokban a kaki. Az az érdekes, hogy azt látom, hogy nehezen és alig jön, de maga a szeklet nagyon lágy. Mit csináljak? Egész éjszaka kint voltam vele a minusz 10 fokban, nem bírom már. A doki adott hashajtot azokra az esetekre ha nem tudna kakilni. Adnom kellene neki? Maximum végre kijon az egész, mert az egy dolog, hogy jön és az lágy, de tényleg cseppenkent jön belőle. Csak egyszer-egyszer egy nagyobb adag.
2018. febr. 25. 09:33
 1/6 anonim válasza:
29%
Hagyd kakalni
2018. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gerincműtött mozgásképtelen kutya kint van -10 fokban?

Szerintem hasmenése van és azért jön folyamatosan, főleg ha lágy. Próbáld meg hogy ne adj neki hashajtót és etess vele diétás étrendet, péppé főtt rizst natúr főtt csirkemellel, hátha helyrehozza a székletét.

2018. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy van kint. A műtét hónapokkal ezelőtt volt és lábra tud állni. Nem tudja nyomni a kakit, de érzi, akkor jelez és megyunk ki, mivel egész ejjel kakilt ezért nem volt hajlando bent maradni igy kimentunk és ott voltam vele. Néha behoztam egy kicsit, de aztán megint menni kellett. Köszönöm a választ! :) !
2018. febr. 25. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Jaj így más értem. Egyébként holnap mindenképp konzultálj az állatorvossal. Ez hogy magától nem tud kakilni ez maradandó gond nála vagy el fog múlni?
2018. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem mar allatorvossal természetesen, ki kell tapasztalni, hogy melyik táp jó neki ( a műtét óta kettőt kapott, a második jónak tűnt de attól is ment a hasa és hanyt neha, mert még mindig nem urult neki rendesen a belsar és amikor telitodott ez lett belőle, viszont erre a doki azt mondta,hogy az ő állapotban normális, de az utóbbi 1 hetben gyakorivá valt. 2 napja diétázik és keresek új tápot. Azt mondták, hogy javulnia kell ha tobbet mozog (de már többet mozog), illetve már le tud guggolni(eddig nem tudott) így lehet idővel a kakilas is fog menni. Nem lehet tudni.

Tudok esetleg valami tápot ajánlani, ami ilyen problémákkal küzdő kutyusoknak jó lehet ? Olyan kellene, amitől könnyen tud kakilni ( tehát valami rostos), mert ha nem gyűlne össze benne a kaki állandóan az lehet meg is oldaná a problémát.

Kozepkategorias tápok érdekelnének elsosorban. Köszönöm! :)

2018. febr. 25. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Joera kacsás-burgonyás, de a többi fajta is jó lehet.

IL Cane.

2018. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!