Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre kutyát, hogy lehet...

Menhelyre kutyát, hogy lehet bevinni? Oltva chippelve, féregtelenítve van.

Figyelt kérdés
A kutya megy neki anyukámnak, a gyereknek, a nejemnek. Engem nem bánt egyedül. Nagytestű Cseszlovák farkas keverék. Retteg a család... és nem kell,hogy hülye gazda stb!!!! én foglakoztam vele nekem ül fekszik de a család többi tagját nem fogadja el!! Állatvédők, greenpeace aktivisták, kutya pszihológusok kíméljenek.

2018. febr. 25. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább keresd fel a fajtamentoket :)

Ők tuti jó otthont keresnek neki.

2018. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem sok mindent meg lehetne érte még tenni, de ez a ti döntésetek. (Talán előbb kellett volna gondolkodni...)


Konkrétan örülni fognak hogy nem egy borzasztó állapotban lévő kutyát kapnak. (annak nyilván kevésbé hogy agresszív)


A chip miatt alá kell írnod egy lemondó nyilatkozatot, meglesz rólad a véleményük, mint itt is sokan másoknak, jogosan. De beveszik, feltéve ha nem 3× teltházas. Akkor máshol kell próbálkoznotok.

2018. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy beveszik menhelyen, mert mind dugig vannak. Inkább a fajtamentést próbáld felkeresni, náluk nagyobb sikerrel járhatsz.
2018. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Talán érdeklődj náluk, a google segíteni fog, ha már eddig életképtelen voltál kapcsolatot felvenni menhelyekkel! Amúgy sorba fognak állni a megunt, félrenevelt kutyádért.
2018. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Csehszlovák farkas (és keverékei) pont családi kutyák, gratula a választáshoz...

Fajtamentés.

Több kutyát ne vállalj.

2018. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves nagyon okos kötekedő kommentelők, akinek nem inge... Több keverék kutyám volt már ennek a kutyusnak az elődje 16 évesen pusztult el betegségben, 16 évesen!!!! Arany élete volt mind minden kutyának nálunk. Szóval nem kéne megkérdőjelezni a kutyák iránti szeretetem... és igen biztos van más megoldás is pl kutya iskola! Körbe jártam a témát és utánna néztem a lehetőségeinknek. Bentlakásos kutya suli két hónap 120'000 plusz kaja ebben benne van az ivartalanítás is. Akkor most a kötekedőknek megadnám a bankszámla számom mert nekünk, haláleset miatt egy kanyim nincsk ilyesmire. A többieknek a választ és segítséget tisztelettel megköszönöm.
2018. febr. 25. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem kérdőjeleztem meg a kutya iránti szeretet.

Egyszerűen csak szocializálni és szoktatni kellett volna a kutyát a többi családtaghoz, így nem lenne most ez a krízis, amiről csak és kizárólag te tehetsz. Miért lett ennyire pokróc ez a kutya? Egyik sem születik ilyennek.

Mindenesetre próbálkozz a fajtamentésnél, nem gyakori fajta, szerintem szorítanak neki helyet.

2018. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy a csába tudtam volna jobban a családhoz szoktatni ha bennt aludt a konyhában' mindennap találkozott az egész családdal. Én sokat tanítottam foglalkoztam vele. Most is bennt van!! Hogy? Én a kutyákra soha úgy tekintettem hogy csak egy hétig kutya. Mindent megtettem érte. De amikor már a gyereknek megy meg az anyámnak .... szerintem érzi a kutya hogy gyengébbek félnek tőle. És ezért ilyen. Bántva nem volt soha.
2018. febr. 25. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Te csak ne adj számlaszámot, ne tarhálj itt!!!!

És fejezd be a privát üzeneteket, ez egy nyílt fórum, nyilvánosan írd ki ha nem tetszik egy bejegyzés, ne privátban zaklass embereket!

2018. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Hiába hőbörögsz, ezt a kutyát te rontottad el...

Hiába aludt a konyhában, ha senki más nem foglalkozott vele, csak te. A kutyának minden családtaggal ugyanolyan összhangban kell lennie. Ha a többiek sz.tak a fejére, neked kellett volna bátorítani őket, hogy foglalkozzanak ők is a kutyával.

Nem tudom, hogyan fajult idáig a dolog, de ez valóban nem fenntartható állapot. Nagyon csúnya dolgok is történhettek volna ezidáig. Szerencsétek, hogy eddig nem gondolta teljesen komolyan a támadást.

2018. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!