Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. A vizslám mérgezett...

S. O. S. A vizslám mérgezett kolbászt evett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi,kicsit eltúloztam.Az úgy volt,hogy sétáltunk a mezőn, engedtem póráz nélkül futkosni.A közelünkben van egy rókaodú,már több éve van ott.Na,és valamelyk hülye ember kitett az odu mellé rengeteg kolbászt.Én persze nem vettem észre,mert a kutya általában km,ekkel elfut messzire szaglászni.Mikor észrevettem,hogy eszik valamit,ráordítottam,ő elugrott,akkor vettem észre a kolbászokat.Majdnem szívrohamot kaptam.Hazamentünk,és mot nem tudom mit tegyek.Lehet,hogy mérgezett volt,de remélem,csak valaki tandom odarakta.De sajnos valószínű hogy mérgezett.Már hányatni is próbáltam,de csak öklendezett,és visszanyelte.Mit csináljak???

2018. febr. 28. 16:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Fuss és csekkold a maradék kolbászt. Szagold meg, törd darabokra (kesztyűben, vagy dugd zacskóba a kezed, ne érj hozzá a kolbászhoz)


Érzel valami furát rajta? Van benne valami?


Most menj ki. Vigyél zseblámpát és egy felnőttet.

2018. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ember,13 éves lány vagyok.
2018. febr. 28. 20:46
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Wow, 13 éves lányka le ne törjön a műkörmöd. Azért mondták hogy vigyél felnőttet. De igazából egyértelműen lejön hogy nem számít neked igazán mi lesz a kutyával, csak azért írtad ki a kérdést hogy itt megnyugtasson valaki hogy "nyugi, semmi baja nem lesz!".
2018. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%
Utolsónak teljes mértékben igaza van. Gondolom tesco-s tápot eszik vagy maradékot. És le van szarva mi lesz vele majd lesz másik nem?
2018. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Plusz ha valóban méreg, akkor gyorsabban menne a gyógyulás, ha a doki tudja hogy mit evett fel a kutya, ezért sem ártana begyűjteni pár "mintát".


Esetleg bizonyítékul is szolgálhat a fotók mellé ami a kolbászkupacról készü...


Nem. Nem készült, és valószínűleg nem is fog.


A kutya érdekében remélem hogy csak valami rókabarát etetett.

2018. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem a te kutyád.


Jogilag a szüleidé, hiszen nekik van jövedelmük és *khmm khhhhmmmmm* felelősségérzetük.


Nem a te dolgod lenne orvoshoz vinni, hanem nekik.

2018. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem arra mondta hogy 13 éves hogy itt mindenki szerint az ő felelőssége kellene hogy legyen az állatorvoshoz cipelése a kutyának, jogilag a szülőé.
2018. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyával?
2018. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos és a haszontalan válaszokat, nem lett semmi baja,biztos csak valaki kitette a rókának a romlott kolbiját,mert sajnálta kidobni.

Néhány kommentre válaszolok,de ezzel a téma lezárult:

-nincs műkörmöm

-a kutyám ivartalanított,FitActive tápot eszik. És még sorolhatnám,mennyit költünk rá.(magyarul jól tartjuk).Persze ha tehetném,bent tartanám a házba,csak a szüleim nem engedik,mert van egy hároméves hugom,meg nemsokára születik még egy testvérem,és a vizslám elég ugribugri.

-én nem veszem félválról ami a kutyámmal történik:HAT ÉVET kellett érte ,,megdolgoznom'',tanulnom,bebizonyítanom,hogy tudom gondozni.Ebben a hat évben utánaolvastam mindennek, rengeteget tudok a kutyákról,mmíg nem kaptam meg Derby vizslámat,addig a mamámék kutyáját tanitgattam,sétáltattam.Nem csak ugy lehullott nekem az égből a kutyus,,mert apuci gondolt egyet,és megvett nekem egy kiskutyát'mint gondolom a kommentelők 90százalékának.

-teljesen én gondozom,etetem,ha esik ha fúj,megyek sétáltatni.


Ugyhogy ennyi.

Mostmár irhatjátok a biztosan nagyon normálisan megfogalmazott,jóindulatú szövegeiteket.



Hajrá!:DDD

2018. márc. 2. 19:06
 30/31 anonim ***** válasza:
79%
Jól tartod a kutyádat, de amint veszélybe kerül az a reakciód hogy ülsz ölbetett kézzel és nézed. Grat.
2018. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!