Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. A vizslám mérgezett...

S. O. S. A vizslám mérgezett kolbászt evett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi,kicsit eltúloztam.Az úgy volt,hogy sétáltunk a mezőn, engedtem póráz nélkül futkosni.A közelünkben van egy rókaodú,már több éve van ott.Na,és valamelyk hülye ember kitett az odu mellé rengeteg kolbászt.Én persze nem vettem észre,mert a kutya általában km,ekkel elfut messzire szaglászni.Mikor észrevettem,hogy eszik valamit,ráordítottam,ő elugrott,akkor vettem észre a kolbászokat.Majdnem szívrohamot kaptam.Hazamentünk,és mot nem tudom mit tegyek.Lehet,hogy mérgezett volt,de remélem,csak valaki tandom odarakta.De sajnos valószínű hogy mérgezett.Már hányatni is próbáltam,de csak öklendezett,és visszanyelte.Mit csináljak???

2018. febr. 28. 16:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem minek azoknak kutya, akik inkább élnek a "talán mérget evett, talán nem" helyzetben, mintsem, hogy rögtön fussanak az állatorvoshoz.

Emlékszem, mikor a kutyámat megmérgezték. Olyan jó kedve volt. Szerencsére megtaláltuk a mérget. Szörnyű belegondolni, hogy talán ha pár órával később találjuk meg a mérget, akkor a drágám már rég halott lenne..


Ebben az esetben nem az számít, hogy a kutya mégse evett mérget, hanem az, hogy tök mindegy, hogy szegényke él vagy hal.

2018. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!