Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire fázik a kuytám?

Ennyire fázik a kuytám?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves kan, tacsi-pincsi keverék kutyám. Pár napja (mióta ilyen hideg van) reszket. Benti kutya. Pulcsi is van rajta. Félhosszú szőrű. Nem mindig remeg, de elég sűrűn. Csak délután szoktunk begyújtani a kazánba és elég hideg van, mert az én kezem is fázik mikor itthon vagyok. De hát neki van szőre. Ugye nem valami betegség? Csak addig szalad ki míg pisil. Kb 1 perc.

2018. márc. 1. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, fázik.

Ha egész nap nincs fűtés, csak délutántól, akkor baromi hideg lehet ilyen időben.

2018. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi

A lényeg, hogy nem beteg

Akkor kitalálok neki valmit

2018. márc. 1. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Ettől még lehet beteg (is).

Ezt én innen az éteren keresztül nem tudom :D

A pulcsi biztosan jó neki? Nem izzad alá? Mert akár attól is fázhat, hogy a pulcsi alá izzad és a hidegben a nedves bőr, szőr baromira tud hűteni. Meg gondolom, pulcsiban a szőrzete sem tud normálisan "működni".

2018. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, legalább baromságokat ne írkálnál! A kutyák nem izzadnak! Nincs verejtékmirigyük, csak a talpukon! Ha nem értesz valamihez, ne írj hozzá!
2018. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A kutyák nem izzadnak, úgyhogy azzal ne számolj.
2018. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

" Nem izzad alá? "

hát ez LOL

2018. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem izzad alá 😃 És nem is vizes, mert nem megy a hóba. Meg igazából tegnap adtam rá. Nagyon eitkán öltöztetem, mert nem szereti, de most tűri. Az eső kommentelőnek lehet igaza, h hideg van bent és szegény csak "átfázik". De most itt van a pokrócom alatt és nem remeg mióta bebújt
2018. márc. 1. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem lehet hideg egy fűtött lakásban, hogy egy kutya fázzon. Mégis mennyire megy le a hőmérséklet odabenn? 15 fok? Ne már, hogy ettől reszkessen.
2018. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idős kutyák érzékenyebbek a hideg időre és igen is előfordulhat,hogy fázik bent. Én 16 éves kutyusom is remegett tavaly sokat,mikor 1 hónapig bacakodtak a fűtéssel,eléggé hideg volt bent.Láza nem volt így nem betegség miatt remeghetett. Betakartam és pár percen belül elmúlt a remegés is.


Pulcsi jó ötlet :)


Szerintem érdemes lenne lázat mérni nála,ha nem tudod miként kell akkor vidd el dokihoz.


De ha nem beteg akkor valóban fázhat.

2018. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!