Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne elérni hogy a...

Hogyan lehetne elérni hogy a kutya ne csak nekem fogadjon szót?

Figyelt kérdés
Egy tanyáról hoztam el Őt.( mudi keverék) Két hónap alatt eljutottunk oda hogy nem szökik el ha kinyílik a kapu, ha hívom Nekem visszajön.Pórázon szépen megy. Bármilyen rossz tevékenységről le tudom állítani. Viszont csak Nekem fogad szót. Ha én nyitok kaput leül a lábamhoz és nem megy el, viszont a család többi tagjának igen, és visszahívásra sem fogad szót nekik. Én nem vagyok itthon egész nap, megkötni nem szeretném arra az időre sem míg ki be állnak az autókkal, valami ötlet esetleg?
2018. márc. 1. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Te vagy szemében a Falkavezér, adott falkának csak egy vezére lehet.

Ha nem te nyitod a kaput, arra az időre be kell a kutyot zárni.

Probléma megoldva.

2018. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segíts a családtagjaidnak. Ők is várják el a szabályokat, de ha nem hallgat rájuk a kutya, te fogod letiltani, megbüntetni őt.
2018. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
(OFF: Angoloknál szokás az "én" szót nagybetűvel írni: "I". Magyarul nem szoktuk, és eléggé nagyképűnek tűnik nagy betűvel kezdve, hogy "Nekem")
2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mudi egy gazdás kutya. Hiszen eredetileg a nyáj mellett élt a juhásszal, ez természetes a fajtánál, hogy csak egy embernek fogad szót.

Nálunk is volt autó beállásnál probléma, addig betettük kennelbe, kb arra az 5 percre.

2018. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3-as nem nagyképűségből írtam nagy betűvel, így jött össze,ha észrevetted az első mondatban az Őt( kutya) is nagy betűvel írtam, de ez most lényegtelen. Kár hogy értelmesen nem tudtál hozzászólni a kérdésemhez.
2018. márc. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!