Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szakítás után itt-ott lakást...

Szakítás után itt-ott lakást hogy viselné a kutyus?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a párommal míg együtt eltünk többször volt olyan hogy csak az egyikünkkel volt a kutya1-2 napot.

A munkám miatt sajnos ez most is elkerülhetetlen 1-2 havinta 1-2 napra elkell utazzak és a kutyát csak az exemnél tudnám hagyni.

Abba a lakásba ahol közösen éltünk.

Hogy viselné ezt a kutyus? Hogy tudnánk okosan csinálni?


2018. márc. 1. 12:28
 1/4 CsakSimánRangok válasza:
18%
Add kutyasuliba vagy panzióba míg távol vagy.
2018. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az miért jobb neki mint az akit ismer?
2018. márc. 1. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanígy vagyunk a volt párommal, a szakítás óta időnként elviszi a kutyát, van, hogy akár egy hétre is, van hogy csak 1-2 napra. Egyáltalán nem látom rajta, hogy megviselné, örül, ha jön érte, majd örül akkor is, amikor hazajön.

A szakításkor én utánaolvastam ennek, és annyit tudtam meg, hogy a kutyát inkább az zavarja meg nagyon, amikor az egyik fél eltűnik az életéből, ők is gyászolnak ilyenkor.

Bár biztos kutyafüggő is, de ha kiegyensúlyozott a kutyád, és nincs köztetek feszültség a volt pároddal, szerintem könnyen kezeli majd a helyzetet.

2018. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elváltunk. Kutya jött velem, de havonta 1-2-3 napot biztosan a volt férjemnél van. Nagyon örül, amikor mehet hozzá, aztán meg velem hazajön. Semmi negatívot nem látok rajta..
2018. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!