Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viselné meg, ha...

Mennyire viselné meg, ha egyik napról a másikra váltanánk tápot?

Figyelt kérdés
1 éves magyar vizslámnak most állunk át a Brit care puppy large breed tápról az acana sport&agility tápra. Megrendeltem már 4 napja, de csak jövő hetfőre szállitják ki. A brit kitart addig, de keverni már nem fogom tudni. Esetleg adjak neki pár napig rizst csirkével és kezdjem el belekeverni az új tápot?
2016. szept. 12. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Szia! En semmimep nem azanlom az egyik baprol a masik napea modszert. Dzoval szerintem vegyel meg egy pici Britet es ugy. Nekem nincs kutyam de az osszes allatnal nem a lenne jo vege
2016. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az enyémek keverékek. Többször váltottunk egyik napról a másikra tápot. Legfeljebb 1-2 napig ment a hasuk
2016. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is voltam ilyen helyzetben csak kölyökkel. Ugyan azt a márkát vettem csak más ízesítésben. Sajna az előzőből nem sok maradt így az 1 hetes szoktatásból annyi sikerült hogy 2 nap után már az újat ette mert az előző elfogyott. Nem volt baja.
2016. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is egyik napról a másikra szoktam váltani, sosem volt bajuk tőle, szerintem kicsit eltúlzott dolog.
2016. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Kutyája válogatja. Az enyémnek (menhelyi mix) vas gyomra van, allergia miatt kellett már néhányszor hirtelen tápot váltanunk és semmi baja, viszont ismerek olyat is, akinek szinte ránézni elég egy új tápra ahhoz, hogy összefossa tőle a lakást.


Mivel jelentősen változnak az összetevői ahhoz képest, amit eddig kapott (bari helyett csirke, pulyka, lepényhal, rizs helyett ezerféle zöldség, 28% fehérjetartalom helyett 35%, 14% zsírtartalom helyett 22%) nem számítanék egyszerű menetre.

2016. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyomrától függ, érzékeny gyomorral sem fog belehalni. De ha engem kérdezel, rizzsel keverd a maradék Britet, "higítva" és ehhez keverd majd az Acanát, így kitart a táp és a gyomrának is segít átállni. Ennyi rizstől semmi baja nem lesz. Viszont az Acana sok kutya gyomrának erős egy gyengébb táp után, a Brit pl. lehet ilyen.
2016. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!