Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám veszett?

A kutyám veszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az lenne a kerdésem hogy lassan 1 hónapja került hozzánk egy spicc kan keverék kutya.kb 10 hetes lehet,pontosan nem tudom.

Hiperaktív, mindent szédszed,nem hallgat rám,állandóan harap,nem engedelmeskedik ha rászólok. Ma történt, hogy

megszerzett egy zacskót amiben mekis kaja volt,bevitte az ágy alá.

Én próbaltam kicsalogatni de nem sok sikerrel jártam. Eltoltam az ágyat így már oda fértem hozzá. Elakartam venni tőle a zacskót de ő tépte es morgott rám mint aki megakar harapni.Vicsorított rám és furcsa hangot adott ki és csak tépte tovább. Rettenetesen megijedtem. Utána lenyugodott és tovább rosszalkodott.

Szerintetek ez normális?

Nem lehet hogy esetleg veszett?

Mert ahonnan hoztuk ott pici kora óta egy macskával játszott.Lehet hogy tőle kaphatott el valamit?

Nagyon furán viselkedik

Segitsetek!



2018. márc. 2. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Te tetted fel?

[link]

2018. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy máris meghirdetted a kutyát annyira nem bírsz vele. De jobb is hogy ezt teszed, csak nagyon nézd meg kinek adod oda.
2018. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!