Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék ilyen kutyát?

Hol találhatnék ilyen kutyát?

Figyelt kérdés

Kan, 6-7éves, chip és ivartalanítás nélkül, kb vizsla-labrador méretű, fekete színű, keverék kutyát szeretnék.

Vki tudna ebben segíteni?


2018. márc. 4. 17:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Bárhol akár a menhelyen is.
2018. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Menhely nem ad ki kutyát chip és ivartalanítás néljül. (jó esetben)
2018. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Vaj'h mi gond lehet a chippel? Minek kell valakinek chip nélküli kutya, ha úgyis KÖTELES chipet rakatni bele???
2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó egy 6-7 éves chipes ivartalanított kutya a menhelyről? Mert egyébként pont ilyen kutyákkal van tele, rengeteg fekete keverék van a menhelyen mert valamiért ők kevésbé kelendők. Ott viszont csak chipes oltott ivartalanított kutyát adnak ki.
2018. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Chip és ivartalanítás nélkül? Miért is?
2018. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mert én szeretném ezeket majd, ha nálam van elvégeztetni.
2018. márc. 4. 18:04
 7/26 A kérdező kommentje:
Vmi olyasmire gondolnék, hogy ha vki tud ilyan emberről, akinek van ilyen feltételekkel kutyája és szeretne megválni tőle. Ilyen lehanyagolt kutyát szeretnék a gondozásomba venni. Ha értitek mire akarok kilyukadni.
2018. márc. 4. 18:06
 8/26 A kérdező kommentje:
Néztem már jofogáson, de mindnek volt chipje, csak a fiatal kölyköknek nem.
2018. márc. 4. 18:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon értem. Gyepmesteri telepen is vannak kutyák, elhanyagoltak sajna, lehet életet mentenél, ha onnan hoznál ki. Viszont mi a gond azzal, ha chipje van, ami neked is munka - csak, hogy örülj, adminisztráció a dokinál, hogy a neveden legyen, az átíratás. Vagy valami különös örömet okoz neked, ha látod, hogy a szemed előtt injekciózzák a kutyát? Tényleg nem értem, mi a gond, ha már chip van egy kutyában!
2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, ha van már benne chip, akkor is a nevedre kell íratnod és regisztrálni.
2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!