Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kérdésem csak ennyi, Te...

A kérdésem csak ennyi, Te felszeded a kutyakakít mikor sétáltatod a kutyád?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 10:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

Még a végén azt hiszi az ember, hogy csak néhányan nem szedik össze a szart.

Itt az egyik keresztutcában egy hosszú telek mellé viszik szaratni a kutyákat. A maradékot a kóbor vagy reggel kiengedett kutyák termelik, és ez csak egy kisváros.

Egyszer szóbakerült közösségi megbeszélésen, a polgi csak széttárta a kezét mindkét témára, nem tudnak semmit tenni.

Na ezért nem szedik fel a szart, nincs retorzió.

2018. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen. Általában ugyan arra járunk, magammal csesznék ki a legjobban, ha otthagynám.


Erdőnél, szántóföldön, ilyesmi helyeken nem szedem fel.

2018. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen. A városban kb 50 emberből 3 szedi össze, köztük az egyik én vagyok.

Ennek ellenére folyton belelépek másik kutya termékébe, illetbe minden öregasszony meg kisgyerekes anyuka velem ordít.

2018. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Lakott területen mindig. Határba, erdőbe nem kivéve ha park erdő mer akkor jobb esetbe van kuka is. Sőt még hóba is felszedem bár ahol lakok most a hó miatt nem divat felszedni.
2018. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért lett a 2-es válaszom így lehúzva? Mert nem csak séta közben, hanem a saját udvaromon is összeszedem a kutyáim után? Jártam én már olyan háznál, ahol az udvaron lépni nem lehetett a szartól, és kössz nem, ezt nem szeretném itthon is!
2018. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2018. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

közterületen igen, külterületen nem.

az utóbbi helyen azért sem, mert a kutyáimnak van egy jófej szokásuk, hogy a határban a földút mellett lévő magas fűbe kakilnak. Látni nem lehet és onnan kiszedni szinte lehetetlen :D

2018. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha városban vagyunk, vagy sikerült valaki kerítése elé pottyantania, akkor igen, de általában kint a réten vagy az erdőben végzi el a dolgát. Ott nem zavar senkit, lebomlik és nem pazaroljuk a zacskót.
2018. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Utcán,lakott területen igen, hacsak nem úgy sikerül,pl nagy bokor alá,ahová nem igazán férek oda, egyszer egy ág kiszúrta a zacsit,amit nem vettem észre. Azóta ha bokor alá kakkant az ott marad :D


De arra van szoktatva,hogy séta elején végezze el a dolgát így sokszor már a ház előtt kinyomja a barna mackót :D


Erdőn-mezőn nem szedem fel.

2018. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!