Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalacin 150 mg os okozott...

Dalacin 150 mg os okozott valakinél hasmenést?

Figyelt kérdés

Tegnap adta a dr-nő a fogászati kezelés után a Staffi kutyusunknak!

Azt sem értem minek kell egyáltalán!


2018. márc. 8. 11:05
 1/5 anonim válasza:
Gondolom, mert gyulladást látott a szájában... és igen, a Dalacinnak elég közönséges mellékhatása a hasmenés.
2018. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

... adjál mellé valami probiotikumot. Mondjuk:

[link]

2018. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

erős gyógyszernél nekünk mindig quamatel minit ajánl a doki,hogy ne hogy hasmas legyen!


6,2 kg-os kutyám reggel fél este felet kell,hogy kapjon,mint most is,mert gyulladás csökkentőt szed a lába miatt.


Nagyobb testű kutyánál nem tudom az adagolást,így azt érdemes lenne orvostól megkérdezni.


De kutyáknak való probiotikum is simán jó :)


"Azt sem értem minek kell egyáltalán!"

-mivel fogait babrálta nyilván fenn áll a gyulladás veszély vagy már eleve van gyulladás,azért!


Orvos nem szórakozásból ír fel vmit.


Mikor az én bölcsesség fogamat kihúzták akkor is antibiotikumot írtak fel,pedig nem volt gyulladt meg semmi,szépen kijött. De mondta az orvos,hogy azért adja,mert ilyenkor esélyes a gyulladás.

2018. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
antibiotikum mellé mindig kell probiotikum is,érdekes,hogy az orvos ezt nem említette,mert olyan erős,kicsinálja a gyomrát embernek,állatnak egyaránt.
2018. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ,említette!!De nincs baja hál istennek nincs hasmenése !
2018. márc. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!