Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozott-e valakinél görcsölést...

Okozott-e valakinél görcsölést, hasmenést a cukorterhelés?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel voltam cukorterhelésen, a 75 grammos, megivós fajtán. Tegnap este óta fáj a hasam, csikar, görcsöl, de egyértelműen a beleim, nem a méhem. Este óta ötször voltam már WC-n is, de még mindig nem oké. Tapasztalt közületek valami hasonlót, vagy szerintetek nincs összefüggés a kettő között?
2009. máj. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Igen nekem annó okozott.én nagyon rosszul voltam tőle.Hasmenésem lett,görcsöltem,és nagyon hányingerem volt,de csak kb 1 óráig,utána szépen lassan megszüntek a tünetek.Okozhat nálad is ilyed,de ha még holnap is megy a hasad akkor menj dokihoz mert az már tuti nem attól van.boldog babavárást

5 hós anyuka

2009. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is ilyen tünetem volt anno, egész nap tartott, majd másnapra már elmúlt. az volt furcsa nekem, hogy előtte mindig székrekedésem volt, majd cukorterhelés után egész nap ment a hasam.

nem tudom a cukros löttytől volt-e vagy sem, de nem vagy egyedül ezzel.

2009. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem igen.


Volt is egy kérdésem, az konkrétan a hányinger miatt, én azt hittem nem marad bent a trutymó, utána a hasmenés nem is érdekelt már. Volt pár kedves válaszoló, aki csak nyafogásnak tartotta, de kiváncsi lennék mit szólt volna, ha neki lóg a nyála, iszonyat rosszul voltam utána is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Amúgy elég laza a nagydolgom alapból, én pl. nem székrekedéssel reagálok a vasra, ami ritka, de előfordul. A cukor után érezhetően fokozódott. Másnapra elmúlt.

2009. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már jobb azóta. Szinte biztos, hogy a cukor okozta :-)
2009. máj. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!