Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vett már valaki ilyet? Ma...

Vett már valaki ilyet? Ma találtam a Kik-ben és vettem egyet.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek?



2017. nov. 15. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Az összes ilyen dolog szemét kategória. Én árulni sem engedném ezeket.

Nyugodtan nézd meg az összetételét és hogy miből készül. Hús az nyomokban sem.

2017. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
néha-néha jutinak vagy csemegének elmegy szerintem.
2017. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Naponta 1x kap. Eddig kutyakolbit kapott.
2017. nov. 15. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 25% hús van benne...


Legutóbb az ALDI-ban szárított marhaszív darabkák és hasonlók voltak, szintén jutifalatnak való zacskóban (ha ilyesmit keresel).

2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
napi 1 azért kicsit sok belőle, akkor inkább az amit az utolsó mond.
2017. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az mrnnyibe kerül? Ez 290es 20 db van benne.
2017. nov. 15. 20:37
 7/8 EvaSz86 ***** válasza:
A napi egy darab nekem is soknak tűnik. Az ilyen mesterségesen előállított termékekkel az a gond, hogy nagy adagban szorulást is okozhatnak. És nem kötekedés képpen tényleg...de ha elmész egy olyan boltba, ahol kizárólag kutyáknak való termékekkel foglalkoznak, találni fogsz többféle árkategóriás termékeket...a normálisabb helyeken, ha megkérdezed az eladót, akkor segít kiválasztani az ilyen kiegészítő dolgokat...ahová én járok, az eladók tényleg nem arra hajtanak, hogy a legmagasabb árkategóriás tápokat és étrend-kiegészítőket sózzák rá a vevőkre. A Kik-nek azért nem ez a fő profilja, nem biztos, hogy minőségi termékekről van szó.
2017. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összetétele alapján én nem adnám. Persze ritkán semmi baja nem lesz tőle, és általában imádják az ilyesmit a kutyák, de rendszeres adáshoz szerintem gyenge minőségű....
2017. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!