Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Picit duzzadt emlő?

Picit duzzadt emlő?

Figyelt kérdés
Kutyám kb. most van túl az első tüzelésen. Huszonakárhányadik nap. Pár napja vettem észre, hogy nagyon kicsit duzzadt az emlő. Pontosabban nem is annyira az emlő, hanem maga a bimbó. Ez normális? Úgy tudom, az állvemhesség az később szokott kialakulni. Megnyugodhatok?
2018. márc. 12. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt dolga kan kutyával?
2018. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. A kerítés is atombiztos, remélem nem járt itt fiú. Miért kérded? Ez nem természetes ilyenkor?
2018. márc. 12. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes.

Nekem egy 7 éves szukám van, az állatorvos csak Miss Nagycsöcsnek hívja. :)

Ivarérés után a szukák emlői ugyanúgy "megnőnek", mint az emberé.

A tüzelés előtt ivartalanított szukáknak emiatt vannak olyan picike emlői, mint a kanoknak. Nem fejlődnek ki, hiszen a korai ivartalanítás miatt be sem indul a hormonelválasztás.

2018. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól írta a hármas! Volt befogadott kutyám, pont tüzeléskor fogadtuk be, kicsit féltem is nehogy vemhes legyen, mert még a tüzelés elmúltakor is duzzadt volt az emlője. Azóta jó gazdikhoz került, látogattuk, nem volt nem volt vemhes, a hormonok hatására nőtt meg a cicije. Míg a saját kutyám első tüzelés előtt lett ivartalanítva, neki semmi emlője nincs, ezért is voltam megijedve a befogadott kiskutyával.
2018. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem erről van szó. Félek, mert vesztettem már el kutyust, állvemhességből adódó emlőgyulladás miatt. Előbb az egyik, majd a másik emlősort távolították neki el, sajnos nem élte túl.:(
2018. márc. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!