Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szuka kutyám...

Ivartalanított szuka kutyám imitálja a párzást a lábammal? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 3 hete hogy ivartalanítva lett, eleve nagyon aktív kutya volt már előtte is csinálta ugyanúgy a lábammal. És azt hittem meg úgy is olvastam hogy ivartalanítás után majd ez megszűnik, ezért olyan fura nekem ez. Már azon is gondolkoztam hogy rosszul végezték a műtétet. Vagy volt már más is így? Olyan kellemetlen.
2018. márc. 13. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, rossz gazda vagy jelenleg. Na pont ezért nem szabad gyereknek kutyát venni, mert sem értelme, sem felelősség tudata nincs hozzá! Inkább keress neki egy normális, jobb gazdát!
2018. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, ha ezt csinálja a legegyszerűbb, ha megfogod a grabancánál, és leszeded magadról. (egy picit meg is rázhatod) Közbe mondasz neki egy tilószót, amit használni szoktál. (pl. Nem, rossz) Elméletileg ennyiből már értenie kellene, hogy rossz amit csinál, persze nem tudom, milyen mértékben neveletlen.


Amíg nem találsz kutyasulit, te magad is olvasgathatsz a kutyanevelésről. Vannak könyvek a témában, rengeteg cikk a neten (domináns kutyára nevelésére keress), valamint videók fent a youtub-on. Nem kell kétségbe esni!


Amúgy igen, ennek semmi köze a párzáshoz, ez dominancia. (Eleve nőstényről van szó... gondolom érted mire célzok... ő így nem tudna párosodni soha)

Amúgy ez azért rossz, mert egyértelműen jelzi, hogy nem fogad el főnöknek, hanem alárendeltjének tekint. Ezt pedig orvosolni kell!

2018. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es válaszoló, először is nem vagyok gyerek és fogalmad sincs miken mentem keresztül és hogy ezek hatására miért is szerettem volna kutyát. És igen is szeretem őt és pont ezért szeretnék ezen a helyzeten változtatni. Nem azt írtam hogy egyáltalán nem foglalkozom vele hanem azt, hogy nehéz megnevelni és ebben szerettem volna tanácsot kérni. Nem hiába vannak a kutya iskolák is, gondolom nem minden kutyával egyszerű.
2018. márc. 13. 15:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Te eddig csak nyafogtál és a kifogásokat soroltad! A kutyát pedig nem most kellene elkezdeni nevelni, hanem már az első pillanatban, hogy hozzád került! Már a legelső apró nehézségnél, amit nem tudtál megoldani keresned kellett volna egy jó kutyasulit.

Az pedig lehet, hogy foglalkozol vele, de ha nem megfelelően, akkor sokat nem számít!


Az az igazság, hogy az ilyen emberek, mint te, akik lusták munkát rakni a kutyájuk nevelésébe, mindig lusták és felelőtlenek maradnak. Talán elkezdik, de hamar feladják és sosem viszik végig.

2018. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem én pusztán segítséget kértem hátha volt már valaki hasonló helyzetben. Lehet hogy valamiben igazad van de van amiben nincs. Elviszem kutyasuliba mostmár, és azt se felejtsük el hogy a hibáiból tanul az ember.:/
2018. márc. 13. 16:07
 16/16 anonim ***** válasza:
8%

Ezt a cikket pl. végigolvashatod:

[link]

Cesar Millan müsorait is megnézheted, "Csodálatos kutyadoki" itt egy előadása:

[link]

(Szóval ilyesmi helyekről tudsz még hasznos dolgokat összeszedni...amíg nem találsz sulit)

2018. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!