Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megölte egyik kutya a másikat,...

Megölte egyik kutya a másikat, miért?

Figyelt kérdés

Mi etetjük meg bezárjuk őket egy hétig, amíg a gazdák elutaztak unokázni. A bácsi kutyakiképző volt, a kutyái nagyon jól neveltek voltak. Ámulattal néztük sokszor mire tanította őket. A kapu egész nap nyitva lehetett történt bármi ki nem mentek az utcára.

Estére be vannak zárva reggelre az egyik szétszedte a másikat. Nem tudom miért, soha nem láttam őket verekedni meg együtt vannak már vagy 5-6 éve. Miért tehette? A bácsinak meg nem tudtam szólni, nem vette fel egész nap. El kéne szallítatni? Vagy a bácsi eltemetheti? Veszélyes lehet a kutya? Nem mertük ma kiengedni.



2018. márc. 14. 20:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
*meg
2018. márc. 14. 21:50
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is az lehet, hogy nagyon szigorúan vannak fogva, és most, hogy elment a gazda kialakult egy rangsorvita. Ráadásul egybe voltak zárva, nem tudott meghunyászkodni, elvonulni se amelyik alulmaradt. Szomorú.
2018. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Minden éjszaka be vannak zárva.
2018. márc. 14. 21:54
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Oldd meg kérdező! Leírtam mit tehetsz, de mégis hogy adtál neki ételt és vizet ha nem mersz bemenni hozzá?

Amúgy ezért nem bíznám idegenekre a kutyám, még ha az életem is múlna rajta. Életképtelen valamik.


Amúgy már részemről unalmas, ez a napi halott kutya, vagy épp altatás előtt álló, majdnem halott kutya sztori itt a gyakorin. Szerintem valaki nagyon jól szórakozik a beteg elméje folytán!

2018. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Kamu történet!
2018. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Komolyan,hogy oldjam meg? Gondoltunk rá, hogy felhívjuk a 112, de nem tudom, hogy tudnának-e segíteni.

A kérdés természetesen nem kamu.

2018. márc. 14. 22:09
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Nézd meg feléd hogyan viszonyul ha ketrecen kívül, étel nélkül közelítesz hozzá. Ha barátságos, csóválja a farkát, nem mutatja jelét agressziónak akkor különítsd el. A másik kutyus testét takard le és ne engedd hozzá a másikat. Nem tudom mekkora kennelben vannak, de beleeszkábálhatsz valami falat is ami addig kitart míg a gazdája az élő kutyusnak haza nem ér.
2018. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem hogy tudnak segíteni max azt mondanák hogy hívd fel a rendőrséget akik valószínűleg lelőnék ha azt mondanád hogy veszélyesnek gondolod (tapasztaltam). Esetleg állatorvost nem tudsz felhívni hogy nyugtatózzák be?
2018. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha holnap sem érem el a bácsit akkor kihívom az állatorvost. Nem tűnik amúgy agresszívnak most, de tegnap sem volt.
2018. márc. 14. 22:25
 20/20 anonim ***** válasza:
82%

Téged nem fog bántani, ne félj tőle.

A másik kutyát a falkavezér távozása miatt ölte meg, átvette a vezető szerepet.

Ez nem jelenti, hogy emberre is veszélyt jelentene.

2018. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!