Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon dagadt. Miért?

A kutyám nagyon dagadt. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kutyám,morzsi.azt vettem észre,hogy nagyon nagy a hasa,és kemény.a kutyának rövid lábai vannak,és az orrán nem nagyon lélegezni.(2 éves,most nyáron lesz 3) nem kap sok kaját,sőt,kevesebbet kap,mint a kisebbik kutya.melette nagyon válogatós.és nagyon megy a hasa,néha véreset,sokszor sárga,ésnagyon folyósat kakil.kihívtuk az állatorvost,és széntablettát adott neki,és átkelett váltani sima száraz tápra,kevesebb adaggal.ez megy már 4 hónapja,de semmi jó..sőt,roszabbodott.kutyakórházba pedig azért nem visszük el,mrt nem ülhet kocsiban,és nem is akar/mer,beülni.a közelbe pedig nincsen állatkórház.több állatorvos is kijött,ugyanezeket mondta..de nem lehet hogy fölvan puffadva a kutyám?



2018. márc. 17. 21:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

Még azt hozzáírom, hogy a székletet remélem megnézte az állatorvos, de te is megvizsgálhatod. Ha bármi mozgó alak van benne, vagy lapos rizsszemhez hasonló, akkor férges, és nem ártana havonta megejteni a Drontal, vagy inkább a Helm-Ex beadását.

20-as válaszoló vagyok.

2018. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
Hiszitek h volt naluk allatorvos , aki azt mondta h ne egyen húst bla bla ? Hazudik
2018. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%
23-as, én pl. pedagógusról, állatorvosról, meg nőgyógyászról mindent, a legképtelenebb kinyilatkoztatást elhiszek. Pedig néha nézek tükörbe is, meg körül is.
2018. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%

"Azt hiszem kezd ebből elegem lenni..ti a nagy "szakorvosok" vagytok? "


Nem, pont ez magyarázzuk, hogy mivel mi nem vagyunk szakorvosok, de azok lennénk, sem tudnánk látatlanban diagnosztizálni, hogy vidd felszerelt rendelőbe a kutyádat!

Ahol megkeresik a baj okát, és nem csak elfedni próbálják.

Féreghajtó mikor kapott legutóbb?

Oltásai rendben vannak?

Mennyi sétáltok?


A kutyádnak szüksége lenne egy laborra (vérvétel), az sok mindent kimutat. Esetleg bélsárvizsgálatra.

Amint látod, a széntabletta meg a sz.r táp nem javít az állapotán, miképpen az várható is volt.

Nem kijárós lódoktorra van szükség, hanem normális rendelőre, ahol pl. alap, hogy vért vesznek, stb.


Allergia is okozhatja a tüneteit, vagy hasnyálmirigygyulladás is. Ha nem találják meg a baj okát és nem kezelik, hamar el fog pusztulni.

Tehát oldd meg, és vidd el normális orvoshoz.

2018. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ne te legyél felháborodva hogy milyenek itt a magyar emberek. Mi megadtuk a tanácsot. Addig járj vele orvoshoz ameddig nem tud valamelyik végleges gyógymódot neki, vagy legalább megállapítja mi baja.
2018. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A 4. Válaszoló 100%? Ez egy kicsit durva..
2018. márc. 18. 15:17
 27/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4-es. Sose voltam 100%, bár nem is értem mi a gondod azzal, hogy megkérdeztem milyen tápot eszik.

Ha az alattam lévőre gondolsz, ő sem 100%-os, és eltekintve a kezdeti bunkózásától, amit az adminok moderáltak, igaza van, orvos kell. NORMÁLIS orvos.

2018. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyáddal? Remélem rendbejött.
2018. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!