Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert fel mindentol a kutyam?

Miert fel mindentol a kutyam?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt vele semmi baj vele, eletvidam kutya, mindig orult ha hazajottem, de ma megijedt, folyton menekult elolem, aztan par perc mulva mikor kintrol bejottem megint megijedt...mintha osszelett volna zavarodva, mintha nem tudta volna hol van stb. Aztan ki akartam engedni az udvarra, ahova mindig szivesen megy ki, de most nem mert az ajto kuszoben sem atlepni, nagy nehezen kicsaltam, akkor meg leult az ajto elott es onnan nem mozdul. Mi lehet vele? Enni eszik, inni iszik...nem ertem.
2018. márc. 18. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak megijedt valamitől. Ajtócsapódás, hangos szó.

Az én egyik kutyám kiskorába traumaként élte meg, hogy a szél becsapta mellette az ablakot. Azóta ha szél van és zörög , vagy húzat van mindig elbújik. A rettenetes "szél bácsi" . Ha eszik iszik, akkor csak valamk külső inger érte. Szerintem semmi extra. Ha változik valami még, akkor jobb ha látná orvos.

2018. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután elmentél, történt valami a kutyával, amitől megijedt/fájdalmat okozott neki. Alaposan vizsgáld át, nincs-e rajta sérülés.
2018. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2018. márc. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!