Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok,...

Milyen kutyát ajánlanátok, mely jó házőrző, de imád a család kedvence is lenni és szereti a gyerekeket? Közepes vagy nagyobb testű, kevésbé igényes szőrzettel, kertes házba?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Menhelyen 1000 ilyet találsz
2018. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
és ti mit tudnátok neki nyújtani? mennyi időd lesz vele foglalkozni egy nap? mit fogsz vele csinálni? Mennyit szánsz a vételárára? Mert ugye felelős ember nem ajánlgat csk úgy, vaktában
2018. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát két generációs házban élünk. Ha mi nem vagyunk otthon, a nyugdíjas szülők otthon vannak. Így mindig tud vele valaki foglalkozni. Nyáron, tavasszal minden nap bringázunk és arra gondoltam, hogy kivinnénk magunkkal futni vagy valami :) Fajkutyát szeretnénk, nem menhelyit. Cane corso volt előtte, nagyon intelligens volt, de a szülők nem bírtak vele, mert elég makacs és öntörvényű jószág volt. Most nem ilyet akarunk. Legyen intelligens, de szófogadó és jól jelezze, ha valaki már beállt a kapuba. Az ár lényegtelen
2018. márc. 22. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
magától egy kutya se lesz szófogadó... nevelni kell...
2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább egy profi riasztórendszert ajánlanék nektek.
2018. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mudi. Okos,ritka,ugatós,éber,szépséges...ha tetszik. Hetente 1x meg lehet kefélni a szőrét (nem mindenki fésüli,mert kimegy a hullám a szőréből). Én meg szoktam tüskéssel,főleg,ha vedlik. Az eddigi legértelmesebb kutyám. Komolyan. Hihetetlen gyorsan tanul. Nagyobb típusú fekete kanom van.
2018. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4. Buta troll. Jártunk vele kutyaiskolaba is.. Egy szóval nem mondtam, hogy ránk nem hallgatott. Csak azt, hogyan szülőkre nem. Fogadjunk úgy pofázol, hogy sosem volt cane corsod, de semmilyen más kutyád sem. Minek írogatsz ide tulajdonképpen, ha csak kritizálsz másokat buta paraszt...
2018. márc. 22. 21:23
 8/11 A kérdező kommentje:
6.Neked köszönöm a választ. Megnézzük :)
2018. márc. 22. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kutya, amelyik nem jelzi, ha valaki beáll a kapuba? Most komolyan kérdezem.. A mienk házőrzésre totál alkalmatlan (nem is azért van) de mindíg jelzi, ha jön valaki.

Dán dog? Tudom, ő már óriás testű, de nagyon barátságos, és nem egy makacs fajta. Viszont télen be kell engedni legalább az előszobába.

2018. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Mudi, puli.
2018. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!