Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette a csipszet,...

A kutyám megette a csipszet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este emlékszem, hogy még volt benne kb 20-25 darab szem mikor otthagytam, és szerintem nem húztam elég messzire a gurulós széket és fölugrott, megette. Azóta nem láttam rajta semmi változást. Van esetleg valami amit az összetevők közt meg kell néznem, ami mérgező lehet?
2018. márc. 23. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz semmi baja.
2018. márc. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
Ha te megeheted akkor valószínűleg neki se halálos, kivéve ha allergiás valamire.. de mindenképp figyelj rá, hogy nem e kiütéses nem e hány vagy nincs e hasmenése... mondjuk az én kiskutyám mindent megeszik és mindenből kér, sose volt baja a csipsztől ( kis mennyiségben ) de én drukkolok neked, hogy ne legyen neki se
2018. márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

"Ha te megeheted akkor valószínűleg neki se halálos"

Ez egyáltalán nem igaz. Gondolj csak az étcsokoládéra, édesítőszerre...

A chipstől nem lesz baja, ne aggódj kérdező!

2018. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már, nem kell túlaggódni a kutyatartást...

Ha csoki lenne vagy valamilyen extrém cukros finomság, akkor oké, lehet aggódni, meg felhívni az orvost. De a chipsben semmi olyan anyag vagy alkotóelem nincs, ami mérgező. Ha sósabb típusú chips volt, megemelkedhet a vízfogyasztás, de ennyi.

Ennyi chips még egy kistestű kutyának sem árt meg, de nagyobb mennyiség sem.

Arra viszont tanítsd meg, hogy ne lopkodja a kajádat az ő érdekében, mert ha esetleg neki ártalmas dolgot eszik meg, akkor lehet rongyolni az orvoshoz.

2018. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja!

Nem mérgező számára.

Legközelebb helyezd biztonságba a chipszedet :)

2018. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Max mosd meg a fogát

Az enyém 2 egesz tortat lopott egyszer..de siman tulelte nem volt nagy prob

2018. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nálunk a 4,5 kg-os kutyám az ebédlő asztalról lelopott(nem voltunk otthon) egy bontatlan chipsesz zacsit,persze kibontotta és megette :D semmi baja nem lett. Tény,hogy sokat ivott rá,mert reggel kirakott tele tál vízből alig volt :D Pombear chips volt,azóta ha pombear-t eszünk eléggé tudtunkra adja,hogy kell neki, semmi más chipsnél nincs ekkora érdeklődése :D
2018. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!