Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Schnauzerből a minit vagy...

Schnauzerből a minit vagy közepes testalkatút ajánljátok?

Figyelt kérdés

természetesen rengeteg mozgás mellett.(pabelba)

És esetleg tudnátok tenyésztőket mondani??

A válaszokat előre is köszönöm!!!



2018. márc. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

törpe, lakásba vele is nehezen fogsz bírni.

tenyésztőt nem tudok.

2018. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem óriásom van, és mellé gondolkoztunk, hogy közepet vagy minit hozzunk. Így körülkérdeztem, körülnéztem, informálódtam.

Azt tapasztaltam, hogy a közép a 3 méret közül a legnehezebben kezelhető.

Szóval törpét szereznék be a helyedben. Só-borsból a Silver Senator kennelt ajánlom (minit és óriást tenyészt). Mi onnan vettük az óriásunkat 6 évvel ezelőtt, szívesen mondok többet a tenyésztőről, privátban.

2018. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
menhelyit
2018. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, szerintem a kérdezőnek nem az a fő dilemmája, hogy honnan hozza a kutyát, hanem arra kíváncsi, hogy a két változat közül melyik milyen jellemű, mennyire pörgős, stb. Az, hogy utána, ha már döntött, honnan szerzi be, az más kérdés.

Létezik Schnauzer fajtamentés, náluk is van mindenféle méretű, fajtatiszta és keverék kutya. Nyilván majd ő eldönti, hogy több pénzt áldoz rá, és leinformálható hátterű kutyát szeretne, vagy pedig a meglévő infó alapján visz haza egy rászoruló egyedet. :)

2018. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Törpe schnauzer (nem, nem mini):

[link]


közép:

[link]

2018. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!