Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát.

Az a lényeg, hogy megvédjen. Nagyobb termetűt, 30 kiló legalább legyen. Legyen tekintélyes kinézete és jelleme. Mint a harci kutyák.

Melyik fajtát ajánlanátok? Szerintetek melyik a legjobb?



2018. márc. 30. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Provokatív kamu én jelentettem.
2018. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

"Reggel csak egy kicsit tudnám levinni, amíg elvégzi a dolgát, mert 8-18-ig meló."


És akkor 8-18 között be lenne zárva egy lakásba, ha jól vettem ki.

Semmilyen kutya ne legyen inkább...

2018. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Akik eddig válaszoltak, azoknak nincs munkájuk és 0-24 a kutyájukkal foglalkoznak?
2018. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Akik eddig válaszoltak, azoknak nincs munkájuk és 0-24 a kutyájukkal foglalkoznak?"


Dolgozom 8 órában... Viszont nem egyedül élek, így nem csak én foglalkozom vele. Mi kint tartjuk, így pl. bármikor pisilhet. Egy lakásban egész nap azért ez kevésbé ilyen egyszerű. Játékra szintén ott van nekünk a kert. Kevésbe macerás, mint folyton elvinni egy bizonyos távolságra. Aki épp ráér, kicsit kimegy, labdázik vele. A napi séta is fel van osztva.

2018. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!