Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves németjuhászom nagyon...

2 éves németjuhászom nagyon beteg. Mi baja lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
kb 4 napja jelentkezett nála a tünet.Nincs étvágya, mindig csak a vizet issza.Arra gondoltam hogy megmérgezték mert bugyog neki a gyomra és nagyon nagyon kedvtelen, attól félek elpusztul.Rá egy napra jobban lett azért nem vittem sehova sem,játszott,kergette a macskát, ugatott stb stb Aztán csak nem javult..Ma voltam vele állatorvosnál, adott neki 2 fajta szurit , mondta az állatorvos ettől gyengébbnek fogja érezni magát stb, jelenleg már olyan szinten beteg hogy semmit nem vesz be a gyomra, most is hány a kutyus, holnap 2 órára kell visszavinnem kontrollra, kérdezte az orvos volt e benne kullancs, mondtam hogy igen a fejéből szedtük ki.De nem hiszem hogy a kullancs miatt van neki a betegsége... nagyon nagyon kritikus állapotban van és nem biztos hogy a reggelt megéli...nagyon aggódom érte... bugyog a gyomra és hány...
2018. márc. 30. 23:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Úgy veszem észre hogy a kutyus megmarad.Már sokkal jobban van mint tegnap este volt.Ma is kapott szurit,holnap is még be kell vinnem.Mostmár tényleg azt látom nincs baj, nagyon lefogyott de ha teljesen felépül visszahízlalom olyanra amiylen volt.
2018. márc. 31. 17:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Elvitted ügyeletre?
2018. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ugyanahoz az állatorvoshoz vittem, de mostmár mégjobban van, mondhatni szinte teljesen 100%-os az egészségi állapota :)
2018. ápr. 1. 09:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Széklete van? Hallottam, hogy van ilyen féreg, ami az állatok szervezetében gyakori.
2018. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most vasárnap ,május 20-án elpusztult....jelenleg depresszióban szenvedek és nem vagyok önmagam,bennem is meghalt valami...
2018. máj. 25. 17:11
 16/19 anonim ***** válasza:

Reszvetem :((

Lehet tudni mi tortent vele?

2018. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. :(

Nem tudjuk mi lehetett a baj de nagyon sokszor elvittem állatorvoshoz, még az állatorvos is azt mondta meg fog gyógyulni.Amúgy már hetek óta tiszta bágyadt volt,de nem gondoltuk volna hogy nem éli túl.Amúgy már tényleg nagyon jó állapotban volt, de aztán hirtelen lefeküdt a földre elkezdte szaporán venni a levegőt,okádta ki a vért ahogy csak tudta... Borzasztó látvány volt.Lehet megmérgezték,de az állatorvos azt mondta lehet valaki gombostűt tett bele a kajába és úgy kínálták meg.De az is lehet hogy valami olyasmit ehetett ami fertőző volt.Valami tönkrevágta neki az emésztőrendszerét.Egy hete pusztult el de a bánatba már 4 kilót fogytam.Soha nem lesz már ilyen kutyám mint ő volt...Elmondhatatlan a hiánya

2018. máj. 27. 11:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(((
2018. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Boncolás nem volt? Jó lenne kideríteni ha valaki megmérgezte..
2018. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!