Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff és a házőrzés?

Amstaff és a házőrzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a fél éves Amstaff kutyámnal mikor fog kialakulni a teruketvedes ösztöne? Egyenlőre sajnos egyáltalán nem védi a házat, bárkit beenged sőt egyből nyalogatja, játszik vele. Tudnatok adni valami tanácsot, hogy ezen hogy változtassak? Fogom hordani kutyaiskolaba de sajnos erre nyár előtt nincs lehetőségem.

2018. ápr. 3. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

" híresen emberbarát,"


Lehet, hogy emberbarát, de nem erről híres. hanem hogy "emberevő harcikutya".

Legalábbis az én pitem jó színész, mert úgy csinál a kerítésnél, mintha vadállat lenne, és mindenki fél tőle. Sőt a szomszéd "feljelentett", amikor odaköltöztünk, merthogy a környéken gyerekek élnek, és én harcikutyát tartok.

De ha hozzászólnak egy kedves szót, máris a hátán fekszik, és várja a simit.

De csak aki kimondottan ismeri a fajtát, az barátkozik vele, mindenki más fél, mert "harcikutya".


Szóval én szoktam is mondani, hogy a kutya nem jó házörző, de a hírneve annál inkább...


Kérdező: a gazdáját akár az élete árán is védi. Szóval azzal nincs gond, ettől ne félj.

Amúgy meg fél éves, még gyerek. Ne várj tőle védelmezést, kb 1 évesen lesz ivarérett, majd azután esetleg.

2018. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

https://www.youtube.com/watch?v=cB1E0i_7hMQ


Videóban pl pitbullok simán fogják a kerítést.

2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
két külön fogalom
2018. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem házőrző, de ha az lenne, csak nyáron őrizné a házadat, mivel 10-15 fok alatt már bent van a helye.
2018. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenkinek ment a zöld pacsi ;)
2018. ápr. 3. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!