Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hátha van még fönt valaki!...

Mate21011 kérdése:

Hátha van még fönt valaki! Van egy nagyon öreg kiskutyám, Talán érzi, hogy hamarosan vége lesz küzdelmeinek és nem akar egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Egy törpepincher, 17,5 éves. Általában az öregségi bajait leszámítva, jól van.90%-osan vak és 95%-osan süket is. Fogai épek, sokat eszik, iszik, rendszeres az ürítése. De ma este egyfolytában ugat ha nem az ölemben fogom. Nálam nyugton van, kicsit gyakran nyel mint amikor én szomjas vagyok. De csendben van. Ha viszont érzem, hogy elaludt és leteszem a helyére,1-2 perc alatt heves, egyre erősödő nyöszörgések között el kezd égtelenül ugatni. Annyira, hogy felveri családot is. Ezért most is fogom, hogy csendben legyen. Ez azért furcsa mert évek óta (talán mióta nem lát, nem hall) pár másodpercnél tovább nem tudta ölben fogni senki. Én sem, pedig én vagyok a főnöke. Ezt már többször is bebizonyította! Talán érzi, hogy hamarosan vége lesz küzdelmeinek és nem akar egyedül lenni? Vagy a kutyák nem így gondolkodnak/éreznek? Köszönöm ha tudtok tanácsolni valamit!

2018. ápr. 4. 00:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kutyus :(

Beteg volt már és idős, szenvedett a végén.

Nyugodjon békében szegénykém.

2018. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem :(

A kérdés napja óta mindennap gondoltam rátok. Mindennap néztem, hátha írsz egy csodás hírt, hogy jól van.

Viszont nagyon szép kort megélt ígyis.

Tényleg nagyon sajnálom.

2018. ápr. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Kitartást. Gondolj arra, hogy nagyon szép, hosszú élete volt, és sokáig veletek lehetett.
2018. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!