Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajtáknak van...

Mely kutyafajtáknak van úszóhártyájuk? Az újfundlandin kívül.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leonberginek biztos van.
2018. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyiknek, legyen az keverék vagy fajtatiszta, kistestű vagy nagytestű. Bár némelyiknek kisebb.
2018. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy van mindegyiknek az hülyeség. Itt írnak párat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1121945-mily..

2018. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt olvastam, hogy mindnek van.
2018. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom hol olvastok ilyen hülyeséget vagy még nem volt soha kutyátok hogy lássátok nincs neki vagy mi?

Egyébként nekem már 5 különböző fajta kutyám volt és keverék is volt köztük egyiknek sem volt úszóhártyája.

2018. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%
Labrador Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Portugál vízikutya, Field Spániel, Drótszőrű németvizsla.
2018. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
#5 Az az állítás számtalan helyen, hogy a kutyáknak részben össze vannak nőve a lábujjaik, de mindnek, tehát az egy hülyeség, hogy mondjuk kiemeljük a labradort, hogy neki van. Nekem labim van és biztosíthatlak, hogy egyáltalán nem olyan a talpa, mint egy kacsáé, tehát én is csak azt tudom mondani, hogy egy kisebb részben van összenőve. Sajnos nem néztem végig eddig száz kutyát, hogy igazoljam vagy cáfoljam ezt a dolgot. A neten még számtalanabb ránézésre is igénytelen töltelékcikk (ilyen "Five breeds with webbed toes") van a témáról kb 99 százalékban, némelyik három fajtát ír, némelyik tizenkettőt, szóval elég egyértelmű a káosz a kérdésben, de ha mutatsz nekem valami tudományos forrást erre a dologra, ami egyértelműen tisztázza, én csak örülök neki.
2018. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell semmivel bizonyítanom ami szemmel látható. Bármikor kimész egy kutyafutattóba vagy parkba és megkéred a gazdákat mutassák meg a kutyáik mancsát hogy úszóhártyás-e. Ki van zárva hogy a felsorolt fajtákon kívül bármelyik másik fajtának legyen úszóhártyája.
2018. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan sok helyen írják hogy mindnek van úszóhártyája linkeljetek már be pár oldalt ide mert érdekes módon én egy ilyen oldalt sem találtam ami ezt írná viszont olyat ami az ellenkezőjét sokat.
2018. ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jesszus mi lett itt :D Köszi az eddigi válaszokat
2018. ápr. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!