Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így jó etetés?

Ez így jó etetés?

Figyelt kérdés
Egyik nap száraz kutyatáp+kutyakonzerv/kutyaszalámi, másik nap leveskockából készített leveslébe sok tészta(úgy, hogy kevés lé maradjon csak)+csirke farhát+sárgarépa, heti 1x(vasárnaponként) pedig nyersen hal+tojás.

2018. ápr. 6. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"De nem tudom őket csak hússal vagy csak kutyaeledellel etetni"


Miért nem? Árban kb. ugyanannyira jönnél ki.

2018. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, már mindent kiszámoltam. Csak táppal 25500 per hó, hússal mégtöbb, így vegyesen 18körül.
2018. ápr. 7. 10:37
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez baromi nevetséges. :D
2018. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. ápr. 7. 12:21
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy nekem ne mondd hogy megeszik mondjuk 30 kiló Brit premiumot a németjuhászod. Márpedig ez az ár kb ennyi britre lenne elegendő, ha nem többre. Magyarázd már el nekem hogy számoltad ki hogy ez így jön ki egy hóra? Ne adj neki se kutyaszalámit meg konzervet meg hasonló baromságokat hanem csak száraztápot, és akkor hidd el hogy nem erre fog kijönni a matekod. Olyan szinten berögzült vagy hogy el nem bírom mondani, azért tudom már rá csak mondani hogy nevetséges.
2018. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De ki mondta, hogy németjuhászom van? 5 kutyám van, 3 kisebb meg két nagyobb testű. Naponta 1 kiló tápot esznek meg, ami egy hónapban 30 kiló, a táp kilója 850ft.

Húsból meg többet esznek, a nagyobbak napi kb 1 kilót fejenként megesznek, a kicsik nem annyit, de ugye nem csak csirke farhát kell nekik a barfban.

Így vegyesen meg azért olcsóbb, mert a tészta olcsó, de jóllaknak tőle, a farhát olcsó, rendes hús helyett ott a konzerv/szalámi, ami olcsóbb, mint a színhús, tápból is kevesebb fogy. Így jön ki olcsóbbra.

És nem britet kapnak, hanem Fit Active-ot.

2018. ápr. 7. 13:18
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Tulajdonképpen miért tartasz 5 kutyát, ha nincs pénzed őket normálisan etetni?
2018. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!