Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírják a meleget a...

Hogy bírják a meleget a Kaukázusi kutyák?

Figyelt kérdés

hogyan lehet rajtuk "segíteni"hogy ne legyen ennyire nagyon melegük?

Sztem melegük lehet nagyon.


2010. jún. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb nekik ilyenkor egy nagy fa tövében hűsölni. Van, amelyik hatalmas gödröt ás és belefekszik, így hűti magát. Nekem fekete terrierem van, kapott egy 200 l-es kádat, teleengedem vízzel naponta, akkor fürdik, amikor kedve szottyan. Használja is rendszeresen. Kau nem tudom, mennyire szereti a vizet.
2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi általában egy óriási vizes törölközővel áttöröljük a kutyákat és sok árnyékot biztosítunk nekik meg persze rengeteg vizet. Emígy ha a kertben van jó sok fa akkor oda egy szép tágas lukat kell ásni és abba majd belefekszik a kutya.
2010. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szabadon legyen az udvaron és legyen neki valami fa ahogy az első irta! Meg ha lehet fél oránként viz csere mert nagyon hamar felmelegszik! Nekem is van fekete terriereim németjuhászaim foxik és azokat elengedem a kertbe egyből leülnek a slag elé és várják h locsoljam őket :D ha szereti a vizet teis locsold meg slaggal az hüti nagyon!!
2010. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem köszönöm szépen a válaszaitokat.

Amugy még nincs kaum,csak kíváncsi voltam rá,(elég nagy a szőrük)ezért érdekelt a válasz.

De ha lessz akkor kifogom próbálni amit irtatok.

köszi Mégegyszer.

2010. jún. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!