Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy ha bejön...

Miért van az hogy ha bejön egy idegen kutya a kertünkbe és én nem vagyok kint, a kutyáim el vannak vele rendesen, de amint kimegyek elüldözik?

Figyelt kérdés
Félnek nélkülem elkergetni vagy csak azert csinaljak mikor kimegyek mert tudják hogy nem tűröm az idegen kutyákat és úgymond meg akarnak felelni?

2018. ápr. 8. 00:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem meg akarnak felelni
2018. ápr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, megfelelési kényszer. Kijött a főnök, dolgozni kell.
2018. ápr. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.

A kutyák társas lények, ha a másik kutya szempontból "illedelmesen" viselkedik, akkor nekik teljesen természetes a haverkodás.

Az ellenséges hozzáállás a te elvárásod, így ezzel neked akar megfelelni.

2018. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg akar felelni. Kijött a gazdi, és akkor az idegen kutyusnak tipli, mert a gazdi ezt várja el.

De, hogy tud bejönni másik kutya?

Ásnak, vagy átugorja a kerítést?

Szerintem csináltassátok meg, mielőtt a tied is lelépne egy kis kalandra, aminek lehet rossz vége lenne.

2018. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hiába csináltatom meg mindig szétszedi

mondtam a gazdájának kezdjen vele valamit

2018. ápr. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!