Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Személyes tapasztalatok? Hány...

Személyes tapasztalatok? Hány napra ellett a kutyátok?

Figyelt kérdés
Hány kiskutya lett? Milyen előjelei voltak? Barmi erdekel, privatban is irhattok. Negativ valaszokra nem reagalok.

2018. ápr. 9. 08:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem kellene szaporítani... Véletlen alom pedig nincs!


A hőjét miért nem méred? Bent van mar a lakásban a szuka? Meg van az ellető láda, infra lámpa?

Azt ugye tudod, hogy a kölykök normális etetése, féreghajtózása, oltásai, chippje kb. 40-50.000 ft/kiskutya lesz? Ebből persze nem kapsz vissza semmit, mert keverékeket szaporítasz, így csak ingyen adhatod őket oda. Hogy fogod garantálni, hogy 10-15 év múlva is jó körülmények közt fognak élni? Miattad születnek meg, te vagy a felelős értük az életük végéig!

2018. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Vidd el UH.-ra olyan helyre, ahol van császár.. .. Nehogy mumifikálódott/halott kölykök legyenek a végén :(
2018. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Pfff...azert koszi

😏

2018. ápr. 9. 15:07
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

Véletlen alom nincs.


Tegnap elmentem egyet bringázni. Mit találtam? Egy közepes keverék és egy golden retriever egy szuka dalmatára mászik felváltva... Se nyakörv, se chip, se ivartalanítás... Véletlen alom nincs, csak felelőtlen gazdi... Felelőtlen szaporító.

2018. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem viszed be egy klinikára?
2018. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Mert az orvos szerint mindrn rendben van, akkor meg miért vinném. Csak tapasztalatokra lettem volna kivancsi. Azt azert nem hittem volna hogy 20bol 1 ember valaszol a kerdesre, a tobbi vagy szanalmas vagy mar torolve van. De erezzetek okosnak magatok nyugodtan. Szep estet...
2018. ápr. 9. 18:33
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
Tudod az a baj, hogy eddig nem sikerült normális, felelős gazdának lenned. Szívesen és minden jó szándékkal javasolnám, hogy változz meg és legalább mostantól legyél az, de jellemzően ez nem így megy. Akiből hiányzik az, hogy tudatos, jó gazda legyen, az nem tud csak úgy megváltozni. Tehát csak annyit javaslok, hogy gondold át a dolgokat és ha lehet, keress egy jobb gazdát a kutyádnak. Félreértés ne essék, ez nem ellened szól, hanem a kutyák és a kölykök érdekében mondom.
2018. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%

De szerinted ha húsz emberből egy válaszok "normálisan" a kérdésedre, nem gondolod hogy nem az az egy ember és te vagytok a normális látásmódúak, hanem a 19 másik?

Mert megint az a szituáció, hogy ugye mindenki hülye csak te nem...

2018. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
A kutya hazban van, oltva chippelve es normalisan nevelve es gondozva van. 5 eves, es most eloszor csuszott be a vemhesseg. Szoval miert is nem vagyok normalis gazda? Kedves utolso, mar ne is haragudj, de nem tunik valami kulturaltnak az aki itt nekiall karomkodni meg szidni. Holott volt egy kerdes...en ugy vagyok vele, amire nemtudok valaszt adni inkabb meg sem nyitom. Bar igen, neveles kell ehhez is :)
2018. ápr. 9. 19:42
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
Az én kutyám meg 8 éves és ivaros... Pár éve szilveszterkor bejött egy kan tacskó és összeragadtak. Tudod mit csináltam? Hívtam azonnal az orvost, aki adott szurit, ami elvitte a kicsiket. Később a biztonság kedvéért megnézték UH-val is. Nincs kölyke, nem is lesz soha. Majdnem baj lett, de meg lehetett előzni!
2018. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!