Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Személyes tapasztalatok? Hány...

Személyes tapasztalatok? Hány napra ellett a kutyátok?

Figyelt kérdés
Hány kiskutya lett? Milyen előjelei voltak? Barmi erdekel, privatban is irhattok. Negativ valaszokra nem reagalok.

2018. ápr. 9. 08:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Szuper vagy. En elfogadom... Te igy lattad jonak. En nem vagyok hajlandó gyilkolni :) Szamomra az abortusz nem lehetoseg, sem emberen sem allaton.
2018. ápr. 9. 20:11
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
De azért az hogy a gyerek vagy kölyök élete szenvedés lesz az tök oké neked. Grat :D
2018. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsi vagyok, hogy neked akkor se lenne opció az abortusz amikor a kétajtós színes bőrű megerőszakol és felcsinál, megnézném milyen boldogsággal hordanád ki gyerekként vagy akár felnőttként is azt a gyereket. De persze, az abortusz bűn, inkább szenvedjen mindenki ez ilyen esetben!
2018. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Te jó ég... Erre nem mondok mar semmit. Minden jot, koszi hogy a kerdesre valaszoltatok, igazan hasznos volt

😂😂😂😂

2018. ápr. 9. 21:47
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
Azért van itt gond a fejedben. A felelősséget nem nagyon látod sajnos.
2018. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
De, ertem mi a bajotok. Csak azt nem ertem, miert gondoljatok hogy attol hogy elárasztatok megalazo valaszokkal, valtozni fog. De ahogy neztem, az offolás itt mar bizony hagyomany. Ezert is valaszoltak sokan inkabb privatban. Magaval a szaporitassal ensem ertek egyet. Szaporitas=aki ebbol el /uzeltet csinal belole. Nekem eszem agaban nincs ilyet csinalni, es igenis JÓL tartom a kutyamat. Es a kiskutyaknak is jo eletuk lesz... Es en itt le is zartam ezt. Szep napot
2018. ápr. 10. 08:24
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
Itt most nem rólad van szó fogd már fel!!! Felcsinálták, oké ez van, de lehet, hogy belül gáz van a hasában! Vidd már orvoshoz mielőtt kinyírod az anyát meg a kölyköket is.
2018. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
Elhiheted, nem véletlenül mondom. A mi szukank is jól volt meg minden 65 naposan, de amikor elvittük UH-ra derült ki, hogy 1 kölyök halott a többinek meg alig van szívhangja
2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Utolso, es mi lett a kiskutyakkal?
2018. ápr. 10. 21:36
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

2-t tippelhetsz....

4-en voltak, ebből 3 túlhordott volt egy pedig mumifikálódott :(

2018. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!